Legia Warszawa

i

Autor: PAP / Leszek Szymański Legia Warszawa

Legia Warszawa - Napoli: BILETY - ile kosztują i gdzie kupić wejściówki na mecz Wojskowych w LE?

2021-11-02 10:28

Legia Warszawa rozgrywa mecze w fazie grupowej Ligi Europy. Za sobą ma już pierwsze zwycięstwo. Kibice czekają na więcej i chcą oglądać gole na spotkaniach domowych. Jednym z nich będzie mecz Legia Warszawa - Napoli 4 listopada. Wejściówki na to starcie są już do kupienia. Z naszego artykułu dowiecie się wszystkiego na temat sprzedaży biletów na to spotkanie.

Legia Warszawa - Napoli. Bilety na to spotkanie to coś, co interesuje wszystkich kibiców Wojskowych. I nic dziwnego! Klub z Łazienkowskiej 3. pierwszy raz od 4 lat zyskał szansę na grę w europejskich pucharach. Liga Europy to rozgrywki zaledwie o szczebel niższe od Ligi Mistrzów. Ich prestiż jest wiec bardzo duży, a Legia Warszawa ma wielki apetyt na zwycięstwa. Piłkarze Michniewicza udowodnili to już w pierwszym meczu grupowym, w którym pokonali Spartak Moskwę. Następne w kolejce jest spotkanie z Leicesterem. Niedługo zawodników stołecznego klubu czekają dwa starcia z SSC Napoli. Fani czekają szczególnie na drugie z nich, czyli zaplanowany na 4 listopada mecz Legia Warszawa - Napoli. Rozegrane zostanie bowiem na stadionie Legii Warszawa. W dalszej części artykułu dowiecie się, ile kosztują bilety na ten mecz i gdzie można je kupić.

Źródła kwasów omega-3

Ceny biletów na mecz Legia Warszawa - Napoli 4.11

Ile trzeba zapłacić za bilet na mecz Legia Warszawa - Napoli 4.11? Ceny wejściówek różnią się w zależności od miejsca na trybunach. Cennik poniżej:

  • Strefa 1: 180 zł normalny. 140 zł ulgowy.
  • Strefa 2: 145 zł normalny. 110 zł ulgowy.
  • Strefa 3: 110 zł normalny. 85 zł ulgowy.
  • Strefa rodzinna: 65 zł normalny. 50 zł ulgowy. 15 zł dla dzieci do 13. roku życia
  • Żyleta: 65 zł normalny. 50 zł ulgowy.

Gdzie kupić bilety na mecz Legia Warszawa - Napoli 4.11?

Sprzedaż otwarta biletów rozpoczęła się we wtorek, 21 września, o godz. 15.00. Wejściówki nabyć można za pośrednictwem strony klubu, oraz w kasach stadionu przy Łazienkowskiej 3. Bilety kupić mogą wyłącznie osoby zaszczepione przeciw COVID-19 (z wyjątkiem dzieci do 12. roku życia). Przypomnijmy, że mecz Legia Warszawa - Napoli odbywa się 4.11. Początek spotkania o 18:45.

Źródło: legionisci.com

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!