Legia Warszawa

i

Autor: https://twitter.com/Mario122221/ Marcel flickr.com Legia Warszawa

Legia Warszawa - WULGARNY TRANSPARENT pod stadionem. Kibice mają dość prezesa

2021-12-14 11:45

Pod stadionem Wojska Polskiego przy Łazienkowskiej 3. pojawił się transparent z wulgarnymi słowami skierowanymi do Dariusza Mioduskiego. To jedna z reakcji kibiców Legii Warszawa na kryzysową sytuację w klubie. Więcej na ten temat w artykule.

Legia Warszawa jest na dnie tabeli Ekstraklasy - to najdobitniej świadczy o tym, w jak wielkim kryzysie jest warszawska drużyna. Ostatni sezon drużyna kończyła z mistrzostwem Polski i zapewnionymi występami w europejskich pucharach. W zaledwie kilka miesięcy Wojskowi zostali jednak zupełnie rozbici jako klub. Na boisku piłkarze zaliczają przegraną za przegraną, także w Lidze Erupy, w której początkowo radzili sobie dobrze. Po ostatniej przegranej z Wisłą Płock (0-1) ze stanowiska trenera ustąpił Marek Gołębiewski, więc drużynę tymczasowo objął Aleksandar Vuković. Wściekłość kibiców przerodziła się w agresję - autokar z zawodnikami wracającymi po meczu został zaatakowany przez grupę pseudokibiców, na skutek czego ucierpieć mieli Luquinhas i Emreli. Za stan Legii Warszawa obwiniany jest między innymi Dariusz Mioduski. We wtorek, 14. grudnia w sieci pojawiło się zdjęcie transparentu z wulgarnym napisem adresowanym w stronę właściciela i prezesa Wojskowych.

Nie chcieli założyć maseczek. Policja użyła paralizatora

Legia Warszawa - kibice komentują ostatnie wydarzenia

Przegrane, zamieszanie w sztabie i atak na piłkarzy są szeroko komentowane w sieci. Na Twitterze pojawiło się wiele wpisów dotyczących decyzji właściciela Legii Warszawa. Poniżej zamieszczamy kilka z nich:

Kibice znienawidzili Dariusza Mioduskiego

Właściciel Legii Warszawa oskarżany jest o złe zarządzanie klubem. Wielu kibiców uważa, że to właśnie jego decyzje doprowadziły do kryzysu. Najmocniejszym wyrazem tego poglądu jest transparent, który pojawił się przed stadionem przy Łazienkowskiej 3. Zdjęcie, które opublikowano w sieci we wtorek, pokazuje grupę osób trzymających płachtę materiału z napisem "Mioduski wypie******". Z uwagi na wulgarną treść, zamieszczamy jedynie odnośnik do zdjęcia. Zobaczycie je klikając tutaj.