Daria Zawiałow

i

Autor: Wojciech Pędzich, CC BY 4.0

Letnie Brzmienia na błoniach PGE Narodowego. Wystąpi Daria Zawiałow

2022-09-02 8:03

W piątek, 2 września o godz. 20.00 na błoniach PGE Narodowego wystąpi Daria Zawiałow. Jej koncert odbędzie się w ramach Letnich Brzmień 2022. Poznaliśmy już szczegóły wydarzenia.

Letnie Brzmienia 2022. Daria Zawiałow zagra na błoniach PGE Narodowego w Warszawie

- Letnie Brzmienia to ogólnopolska trasa koncertowa topowych polskich artystek i artystów. W tym roku po raz kolejny wydarzenie odbędzie się w Warszawie. Cykl koncertów Letnie Brzmienia na błoniach PGE Narodowego zakończy koncert Darii Zawiałow - przekazali organizatorzy, zapraszając na wydarzenie.

Bramy dla zgromadzonych otwarte zostaną o godzinie 18:00. Zawiałow wyjdzie na scenę o godzinie 20:00, a przed nią wystąpi zespół ATLVNTA.

Czytaj również: Wiecie, kim jest mężczyzna ze zdjęcia? Policja pilnie prosi o kontakt

Bilety w I puli sprzedaży kosztowały 99,00 zł. Obecnie można jeszcze nabyć je za 119,00 zł.

Aby uniknąć ewentualnych nieprzyjemności przy wchodzeniu na koncert, organizatorzy przypominają, że "zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert". Warto więc zaopatrzyć się w wejściówkę z bezpiecznego źródła.

Kim jest Daria Zawiałow?

Daria Zawiałow jest polską piosenkarką, kompozytorką oraz autorką tekstów. Swój pierwszy album "A kysz!" wydała w 2017 roku, a krążek szybko pokrył się platyną. Od tamtej pory wypuściła również "Helsinki" (2019, podwójna platynowa płyta) oraz "Wojny i noce" (2021, platynowa płyta).

Zawiałow w stosunkowo krótkim czasie, bo od 2018 roku, zdobyła sześć Fryderyków, w tym jednego jako Męskie Granie 2021. Była natomiast nominowana do tej nagrody aż 23 razy (łącznie indywidualnie oraz w ramach szerszych projektów muzycznych). Nagradzano ją również m.in. w ramach MTV Europe Music Awards 2021 oraz Bestselerów Empiku 2021.

Daria Zawiałow o wygranych Fryderykach, Sanah i Dawidzie Podsiadło

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Harry Styles zagra w Warszawie. Bilety rozchodzą się ekspresowo, a co z miejscami w hotelach?
  2. "Ukończono w roku 194”. Konserwator zabytków wyjaśnia zagadkę tablicy na bulwarach wiślanych
  3. Nowa podstawówka w Warszawie. Dziś zadzwonił pierwszy dzwonek