Kajdanki

i

Autor: pixabay.com Kajdanki

Łup ukryli w specjalnej skrytce - jeden z nich miał więcej na sumieniu!

2022-04-27 8:09

Policjanci z warszawskiego Bemowa zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież katalizatorów i ich kompana, który posiadał narkotyki - powiedziała rzeczniczka bemowskiej policji kom. Marta Sulowska. Więcej na ten temat w artykule.

Specjalizowali się w kradzieży katalizatorów

Do zdarzenia doszło kilka dni temu. "Z informacji, które posiadali policjanci wynikało, że dwóch mężczyzn ukryło w zaroślach prawdopodobnie skradziony katalizator i mieli udać się do zaparkowanego nieopodal peugeota" - przekazała komisarz Marta Sulowska. "Policjanci pojechali we wskazane miejsce. Tam doszło do zatrzymania jednego z mężczyzn w wieku 32 lat. Inny patrol policji w tym czasie zwrócił uwagę na dwóch innych mężczyzn, którzy nieopodal obserwowali parking, na którym stał peugeot. Policjanci podjęli wobec nich czynności" - tłumaczyła funkcjonariuszka.

Muniek Staszczyk: T.Love nie był nigdy zespołem, który dawał głupią rozrywkę

Narkotyki w drugim aucie

Wskazała, że podczas interwencji mężczyźni zachowywali się nerwowo i unikali odpowiedzi na pytania. "Jeden z nich miał kluczyki do pojazdu będącego w zainteresowaniu policjantów, okazało się, że drugi z nich przyjechał innym autem. Tam mundurowi znaleźli narkotyki" - podała. "Trzej mężczyźni zostali zatrzymani. Policjanci sprawdzili peugeota i odkryli nietypową skrytkę, w której były schowane skradzione katalizatory. Znajdowały się one w komorze silnika pomiędzy silnikiem a chłodnicą" - dodała. Dwóch podejrzanych w wieku 32 i 39 lat usłyszało trzy zarzuty dotyczące kradzieży katalizatorów, których łączna wartość wyniosła ponad 20 tysięcy złotych. Trzeci, 37-letni mężczyzna, odpowie za posiadanie narkotyków. Czynności w sprawie postępowania nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa-Wola w Warszawie.

Źródło: PAP

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!