Mecz Legia - Warta przejdzie do historii dzięki kibicom! Czesław Michniewicz dziękował za sobotni mecz

2021-03-14 8:27

Czesław Michniewicz podziękował kibicom Legii Warszawa. Trener mistrzów Polski po zwycięskim dla legionistów spotkaniu nie krył emocji. Tłumy kibiców Legii zebrały się na Łazienkowskiej, gdzie dopingowały swoją drużynę w starciu z Wartą Poznań w sobotę 13 marca. Do pojawienia się przy stadionie wojskowych, nawoływali na swoim fejsbukowym profilu Nieznani Sprawcy.

Mecz Legia - Warta przejdzie do historii dzięki kibicom! W sobotnim spotkaniu 21. kolejki PKO Ekstraklasy Legia Warszawa pokonała 3:2 na swoim stadionie Wartę Poznań. 13 marca byliśmy też świadkami niesamowitego dopingu, jaki zorganizowali dla swojej drużyny kibice Legii. Okolice stadionu zabezpieczały znaczne siły policji, a funkcjonariusze wyposażeni byli na wszelki wypadek w hełmy i tarcze. Po trasie Łazienkowskiej przemieszczały się równie samochody z megafonami, które przypominały, że Polska znajduje się w stanie epidemii i obowiązuje zakaz zgromadzeń. Tej siły nie można było jednak powstrzymać.

- Czuliśmy wsparcie kibiców. Pierwszy raz odkąd jestem w Legii mogłem usłyszeć ich wsparcie. To było niesamowite. Widziałem zdziwienie Filipa Mladenovicia, który nie wiedział skąd ten dźwięk pochodził. Pokazałem mu wtedy, że ten doping pochodzi zza stadionu, a nie z megafonów - przyznał trener stołecznej drużyny, podczas konferencji prasowej.

Kibice Legii dopingują drużynę w meczu z Wartą Poznań i domagają się otwarcia stadionów