zdjęcia

Miss Polonia 2024. Tak wyglądał casting w Warszawie. Zdjęcia kandydatek

2024-03-03 20:20

Konkurs Miss Polonia jest organizowany już od 95 lat, co czyni go jednym z najstarszych na świecie. W sobotę 3 lutego w Galerii Północnej w Warszawie odbył się otwarty casting do konkursu. Zobaczcie zdjęcia kandydatek.

W sobotę w warszawskiej Galerii Północnej odbył się casting do konkursu Miss Polonia 2024. Zobaczcie zdjęcia.

Miss Polonia 2024

- Tytuł Miss Polonia otwiera wiele drzwi. Staje się także dla dziewczyn przepustką do międzynarodowej kariery. Laureatki mają bowiem możliwość udziału w tak ważnych, globalnych imprezach jak: Miss World, Miss Grand International, Miss Earth, Miss Intercontinental czy Miss Charm – mówi Jadwiga Piątek-Włodarczyk, dyrektorka konkursu Miss Polonia.

Na przestrzeni 95 lat koronę Miss Polonia nosiły aż 44 Polki, wśród nich m.in. Aneta Kręglicka, Ewa Wachowicz, Rozalia Mancewicz, Marcelina Zawadzka, Paulina Krupińska, Izabella Krzan, Agata Biernat, Karolina Bielawska i wiele innych. Obecnie panującą Miss Polonia jest Ewa Jakubiec.

Miss Polonia to kobieta nie tylko piękna, ale również odznaczająca się inteligencją, elokwencją i zaangażowaniem w działalność charytatywną oraz społeczną, podkreślają organizatorzy. 

Ewa Jakubiec – Miss Polonia 2023: „Nie wybaczyłabym zdrady”
Listen on Spreaker.