Musk zrobi z Twittera Only Fans? Aplikacja może zniknąć z App Store

i

Autor: pixabay.com Musk zrobi z Twittera Only Fans? Aplikacja może zniknąć z App Store

Musk zrobi z Twittera Only Fans? Aplikacja może zniknąć z App Store

2022-11-29 10:21

Elon Musk przejął Twittera, a z tą decyzją wiążę się wiele kontrowersji. Pojawiły się doniesienia, że miliarder zamierza zarabiać na treściach dla dorosłych, na podobnych zasadach jak strona Only Fans. To niezgodne z regulaminem Apple, więc Twitter może zniknąć z App Store. Musk zapowiedział, że w takim wypadku stworzy własny odpowiednik iPhona.

Musk zrobi z Twittera Only Fans?

Elon Musk przejął Twittera za 44 mld dolarów. Na początku zwolnił z pracy czołowych dyrektorów, by prosić ich później o powrót do pracy. Zapowiedział też wprowadzenie opłat za weryfikację konta w aplikacji. Twitter przywrócił też kilka kontrowersyjnych kont,  m.in. satyrycznego portalu Babylon Bee i komika Kathy'ego Griffina.

Czytaj także: Elon Musk szaleje na Twitterze. Proponuje m.in. rozbiór Ukrainy i kapitulację

Teraz pojawiają się doniesienia, że Musk zamierza zarabiać na Twitterze zezwalając na dostęp treści dla dorosłych, na podobnych zasadach jak portal Only Fans. Zamierza też przymknąć oko na mowę nienawiści i przemoc. 

Twitter niedostępny na iPhona?

Jak informuje Business Insider, wprowadzane przez miliardera zmiany niepokoją zarząd Apple. Firma w swoich produktach zwraca szczególną uwagę na kwestie bezpieczeństwa. Opracowano szczegółowe zasady, których trzeba przestrzegać, by aplikacje były dostępne na iPhone'ach i innych urządzeniach Apple - m.in. nie mogą zawierać obraźliwych treści.  Wprowadzone przez Muska zmiany mogą sprawić, że aplikacja nie będzie dostępna w App Store, czyli dla użytkowników iPhonów. Swoje konto na Twitterze usunął już m.in. szef marketingu Apple. 

Czytaj także: Elon Musk szantażowany przez nastolatka! Milarder zapłaci za spokój?

Jak podkreśla milarder, jeśli Twitter zostałby usunięty z App Store, Musk stworzy alternatywny telefon, który będzie konkurował z iPhonem.

Czy rozpoznasz te reklamy z lat 90.?

Pytanie 1 z 10
Dwójka dzieci biega po magicznym sadzie owocowym. Nagle na drzewie pojawia się wąż, a owoce zmieniają się w „pewien słodycz”. Jest to reklama...
Czy rozpoznasz te reklamy z lat 90.?
FIT BURGER DRWALA, MOVE FEDERATION, HITY SKOCZKÓW, FURY PIŁKARZY | ESKA XD #062