Wydarzenia

Targi Śniadaniowe na Żoliborzu i Mokotowie 2024 już ruszyły! Czeka masa pyszności

2024-05-10 20:59

Targ Śniadaniowy na Żoliborzu i Mokotowie powrócił! Mieszkańcy Warszawy ponownie mają więc okazję spędzić wspólnie wolny, weekendowy czas, próbując nowych smaków. Gdzie i kiedy odbędą się kolejne wydarzenia? Sprawdźcie!

Targ Śniadaniowy na Żoliborzu 2024 - gdzie i kiedy odbędą się wydarzenia?

Sezon na Targ Śniadaniowy na Żoliborzu (al. Wojska Polskiego, róg ul. Śmiałej) ruszył w sobotę, 13 kwietnia. Wydarzenie rozpoczęło się o godz. 9:00 i trwało aż do 16:00.

Na gości tradycyjnie czekał szeroki wybór dań z całego świata - wystawcy serwują m.in. kuchnię indyjską, wenezuelską, amerykańską, portugalską czy japońską.

Jak wynika z utworzonych na Facebooku wydarzeń, Targ Śniadaniowy na Żoliborzu będzie odbywał się w każdą kolejną sobotę, w tych samych godzinach i tej samej lokalizacji, aż do 28 września. Łącznie będzie to aż 25 spotkań.

Zobacz także: Ruszają targi śniadaniowe na Woli! Będą atrakcje dla dzieci, strefa relaksu i pyszne jedzenie

Targ Śniadaniowy na Mokotowie 2024 - gdzie i kiedy odbędą się wydarzenia?

Targ Śniadaniowy na Mokotowie (Skwer AK Granat) jest organizowany od niedzieli, 14 kwietnia. Wydarzenie trwało w godz. 10:00-17:00.

- Z uśmiechem na ustach zapraszamy Was do relaksu po pracowitym tygodniu w towarzystwie pysznego jedzenia i najbliższych! - przekazali organizatorzy. Jak również zapewnili, mieszkańcy Mokotowa także mogą liczyć na szeroki wybór dań.

Obecnie wszystko wskazuje na to, że wydarzenia będą odbywały się co niedzielę aż do 29 września. Jak w przypadku Targu na Żoliborzu, spotkań na Mokotowie również będzie 25. Każde z nich zaplanowano w tym samym miejscu i tych samych godzinach.

Totalny tłum na nowej kładce w Warszawie. Rowerem nie da się przejechać