motocykliści Warszawa

i

Autor: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Wydarzenia

Nadchodzi wiosenna MotoParada! W Warszawie ruszy sezon motocyklowy

2024-04-26 21:28

W sobotę, 27 kwietnia warszawscy motocykliści rozpoczną sezon! Z tej okazji zaplanowano specjalną, wiosenną MotoParadę. Jaką trasą przejadą jej uczestnicy?

MotoParada – rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Warszawie

- Motocyklistki i motocykliści! My wiemy, że sezon trwa cały rok! Niektórzy nie kończą go wcale. Zapraszamy jednak na paradę motocyklową, która wita wiosnę w Warszawie! - czytamy w opisie wydarzenia na Facebooku.

MotoParada została zaplanowana na sobotę, 27 kwietnia. Uczestnicy zbiorą się o godz. 12:00, a do mety dotrą ok. godz. 14:30.

Motocyklowa MotoParada - trasa

Motocykliści spotkają się na placu przed Automobilklubem Polskim przy ul. Powstańców Śląskich 127, a następnie przejadą trasą: Piastów Śląskich, Powstańców Śląskich, Maczka, Powązkowską, Dziką, aleją Jana Pawła II, aleją "Solidarności", przez plac Bankowy, Marszałkowską, przez rondo Dmowskiego i plac Konstytucji, Waryńskiego, przez rondo Jazdy Polskiej, Puławską, Płaskowickiej na parking przy ul. Sójki 37.

- Przejazd motocykli, standardowo odbędzie się pod eskortą Policji oraz za zgodą wszystkich warszawskich służb. Przejazd będą zabezpieczali motocykliści z ramienia Fundacji Jednym Śladem oraz ratownicy medyczni - zaznaczyli organizatorzy. Ratusz podkreślił natomiast, że w czasie przejazdu można spodziewać się czasowych wstrzymań ruchu.

Znalezisko na budowie metra - zobacz zdjęcia:

Nowe drzewa w centrum Warszawy. Będzie zielono!