Najlepsze odpowiedzi z kartkówek i sprawdzianów - pomysłowość uczniów powala!

2022-06-23 12:07

Uczniowie doczekali się upragnionych wakacji 2022. Wcześniej, przez dziesięć miesięcy toczyli bój o oceny. Bywało ciężko! W naszej galerii zobaczcie najzabawniejsze odpowiedzi ze sprawdzianów i kartkówek.

Rok szkolny 2021/2022 dobiegł końca. Uczniowie i uczennice mają za sobą dziesięć miesięcy nauki. Nauczyciele jak zawsze testowali ich wiedzę sprawdzianami i niezapowiedzianymi kartkówkami, a uzyskanie dobrej oceny nie zawsze szło jak po maśle. Szczególnie wtedy, gdy pochylając się nad arkuszem, wszystkie informacje w tajemniczy sposób wyparowywały z głowy. W takich wypadkach trzeba było improwizować, liczyć na łut szczęścia i... wyrozumiałość nauczycieli :) Czy ta metoda się sprawdza? Cóż, jak dowodzą zdjęcia zamieszczone w naszej galerii, nie zawsze. Zajrzyjcie do niej i zobaczcie najzabawniejsze odpowiedzi ze sprawdzianów i kartkówek. Wybraliśmy same hity!

Kładka pieszo-rowerowa coraz bliżej! Tak budują nową przeprawę przez Wisłę

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!