Napoli - Legia Warszawa

Autor: PAP / Leszek Szymański Napoli - Legia Warszawa

Napoli - Legia Warszawa SKRÓT MECZU. Pierwsza porażka Wojskowych w LE!

2021-10-22 11:14

Legionistom nie udało się utrzymać zwycięskiej passy w fazie grupowej Ligi Europy. W spotkaniu z SSC Napoli Wojskowi przegrali 3:0. Jak przebiegał mecz? W naszym artykule znajdziecie skrót starcia z włoską drużyną.

Skrót meczu Napoli - Legia Warszawa 21.10 to coś, czego szukają dziś wszyscy kibice, którzy nie mieli okazji śledzić spotkania na żywo. Było to trzecie stracie podopiecznych Czesława Michniewicza w fazie grupowej Ligi Europy. Dwa poprzednie mecze, wyjazdowy ze Spartakiem Moskwa i domowy z Leicesterem City, zakończyły się zwycięstwami Legionistów. Tym razem Wojskowi niestety polegli. Po ostatnim gwizdku wynik wskazywał 3:0 dla włoskiego klubu. Punktowa zaliczka z wcześniejszych starć, pozwoliła Legii Warszawa zachować prowadzenie w tabeli, ale to dopiero półmetek fazy grupowej i wiele może się jeszcze zmienić. Klub z Łazienkowskiej 3. musi wyciągnąć lekcję z przegranej. Jak wyglądał mecz? Skrót znajdziecie w dalszej części artykułu.

Jak wspomagać odporność organizmu dietą? Rozmowa z dietetykiem

Skrót meczu Napoli - Legia Warszawa 21.10

Mecz na Stadio Diego Armando Maradona rozpoczął się o 21:00. Legia od początku stawiała na obronę. I faktycznie, defensywa wychodziła Wojskowym całkiem dobrze. Piłkarze skutecznie przerywali akcje Napoli, ale sami nie potrafili wypracować okazji do strzału na bramkę przeciwników. Do przerwy utrzymali bezbramkowy remis.

Początek drugiej połowy wyglądał podobnie. Groźne strzały oddali między innymi Demme i Insigne, ale w pierwszym przypadku piłka przeleciała nad poprzeczką, a w drugim obronił Miszta. W końcu jednak Napoli wyszło na prowadzenie. W 76 minucie bramkę zdobył Insigne po dośrodkowaniu Politano. To otworzyło worek z golami dla Napoli. Drugiego, w 80 minucie, zdobył Osimhen, który kontrował atak Legionistów na włoską bramkę. Ostatniego gola, w 5 minucie doliczonego czasu gry, strzelił Politano. Skrót wideo meczu Napoli - Legia Warszawa zamieszczamy poniżej.

Kiedy rewanż Legia Warszawa - Napoli?

Okazję do odegrania się za porażkę, Legioniści będą mieli 4 listopada. Piłkarze Michniewicza zagrają przed własną publicznością i zapewne będą bardzo zdeterminowani, by wywalczyć punkty. Terminarz spotkań Legii Warszawa w Lidze Europy znajdziecie tutaj.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!