Wydarzenia

Nice To Fit You Warszawska Dycha - zobacz zdjęcia uczestników

W niedzielę 29 września w stolicy odbyły się wielkie imprezy biegowe. Wśród nich znalazła się Nice To Fit You Warszawska Dycha. Zobacz zdjęcia uczestników!

Nice To Fit You Warszawska Dycha 2024

Niedziela 29 września przebiegła w stolicy pod znakiem ważnych wydarzeń biegowych. Poza doroczną, już 46. edycją Maratonu Warszawskiego odbył się także bieg na 10 km, czyli popularna Warszawska Dycha.

W tym roku na linii startu zameldowało się wyjątkowo dużo uczestników, bo aż 5354 osób. To zdecydowanie więcej niż w ubiegłym roku, gdy wystartowało 3,5 tysiące biegaczy. Widać więc, że bieg na 10 km cieszy się coraz większą popularnością wśród miłośników biegów.

Nice To Fit You Warszawska Dycha 2024 - kto wygrał? Wyniki, zwycięzca i jego czas

Triumfatorem wśród panów został Raman Adamovich, który pokonał dystans 10 kilometrów w czasie 00:30:30. Wśród pań zwyciężyła Nataliia Semenovych z czasem 00:34:01. Na drugiej pozycji w gronie mężczyzn zameldował się Bogdan Semenovych z czasem 00:30:48,  a trzeci finiszował Emil Dobrowolski z czasem 00:31:45. Kobiece podium uzupełniły Emilia Mazek (00:34:35) oraz Monika Kaczmarek (00:35:19).

Nice To Fit You Warszawska Dycha – klasyfikacja generalna mężczyzn (czasy brutto):

• ADAMOVICH Raman – 00:30:30
  • SEMENOVYCH Bogdan (Ukraina) – 00:30:48
  • DOBROWOLSKI EMIL (Polska) – 00:31:45
  • MISIEWICZ MICHAŁ (Polska) – 00:31:48
  • OSKIERKO ŁUKASZ (Polska) – 00:32:14

Nice To Fit You Warszawska Dycha – klasyfikacja generalna kobiet (czasy brutto):

• SEMENOVYCH Nataliia (Ukraina)  – 00:34:01
  • MAZEK EMILIA (Polska) – 00:34:35
  • KACZMAREK Monika (Polska) – 00:35:19
  • WALCZAK Sylwia (Polska) – 00:37:25
  • BIELECKA Patrycja (Polska) –  00:37:26

Zobacz zdjęcia uczestników i uczestniczek biegu na 10 kilometrów w naszej galerii:

Ludzie wyszli na ulice, by kibicować. Tysiące osób pobiegło w Nocnym Półmaratonie Praskim w Warszawie