policjant

i

Autor: Pixabay; ksp.policja.gov.pl

Przykre informacje

Nie żyje Tomasz Dąbrówka. Policjant KSP zginął w tragicznym wypadku

2024-07-10 17:59

8 lipca w szpitalu zmarł Tomasz Dąbrówka, policjant Wydziału Konwojowego Komendy Stołecznej Policji. Mundurowy został potrącony przez samochód. Niestety, lekarzom nie udało się go uratować. Prokuratura wszczęła już śledztwo w tej sprawie.

Nie żyje mł. asp. Tomasz Dąbrówka

Tragiczne informacje o śmierci policjanta przekazali jego koledzy ze służby. "Z głębokim żalem zawiadamiamy, że wczoraj przed godz. 22:00 w szpitalu zmarł młodszy aspirant Tomasz Dąbrówka - policjant Wydziału Konwojowego Komendy Stołecznej Policji. W poniedziałek po południu, na drodze wojewódzkiej nr 736 w m. Wola Magnuszewska policjant w czasie wolnym od służby, jadąc rowerem, został potrącony przez samochód. Mimo wysiłków lekarzy nie udało się uratować jego życia" - napisali mundurowi, składając rodzinie i przyjaciołom zmarłego kondolencje.

Wypadkiem, w którym zginął 49-letni policjant, zajmuje się już Prokuratura Rejonowa w Kozienicach. 47-letni kierowca nissana, który uderzył w rowerzystę, był trzeźwy. Po przesłuchaniu na komendzie został zwolniony.

Obecnie prowadzone są czynności zmierzające do ustalenia okoliczności wypadku. - Na miejscu zdarzenia zabezpieczono wszelkie ślady, przesłuchiwani będą świadkowie i powołany zostanie biegły z zakresu ruchu drogowego - poinformowała rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach podkom. Ilona Tarczyńska.

Warszawiacy, których pożegnaliśmy w 2023 r.

Tajemnice gwiazd telewizji i estrady lat 90. Trafankowska, Kaczmarski, Skrybant-Dziewiątkowska i Butruk. Niezapomniani