smerfy

i

Autor: Materiały prasowe

Niezapomniany Dzień Dziecka w Atrium Targówek. Przygotujcie się na Dni Smerfastycznej zabawy

2024-05-24 8:00 Materiał sponsorowany

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji w dniach 31 maja i 1 czerwca Atrium Targówek przygotowało dla Was wyjątkowe atrakcje. Centrum handlowe wypełni się niebieskim kolorem, a przez te dwa dni będzie można spotkać bohaterów jednej z ulubionych bajek. Tak, dobrze myślicie. Galerię opanują Smerfy!

Dzień Dziecka to wyjątkowe święto. W tym roku w Atrium Targówek potrwa ono aż dwa dni! Już 31 maja i 1 czerwca w galerii odbędzie smerfastyczny Dzień Dziecka. Centrum handlowe opanują mali niebiescy bohaterowie. Smerfy zdobyły serca wielu pokoleń i stały się jednym z najbardziej rozpoznawalnych oraz lubianych brandów na świecie. Ich przygody pokazują, jak ważna jest przyjaźń, współpraca, odwaga, przywiązanie do swojej społeczności, czy też bezinteresowna pomoc.

Na jakie atrakcje możecie liczyć w Atrium Targówek? W centrum handlowym pojawi się Zaczarowany Las, gdzie będzie można przeżyć wyjątkową przygodę. Przeszukajcie wioskę w poszukiwaniu trzech ukrytych smerfów. W nagrodę otrzymacie dyplom Smerfa Tropiciela. Lubicie aktywność fizyczną? Przyjmijcie sportowe wyzwanie, które przygotował Osiłek. Strzelajcie z łuku i sprawdźcie swoje celne oczy oraz refleks. Waszym ulubionym smerfem był Laluś? W Atrium Targówek czekać będzie na Was jego kącik. Stwórzcie własnoręcznie maskę i przekonajcie się, czy będzie Wam do twarzy w niebieskim kolorze. Są wśród Was fani słodyczy? Łasuch zaprasza do siebie, by rozdać słodkości. Stwórzcie unikalną etykietę dla swojego ciasteczka, by potem zabrać je ze sobą do domu na pamiątkę lub podarować bliskim.

To jednak jeszcze nie wszystko! Wraz z Papą Smerfem wykonacie wyjątkowe, kolorowe eksperymenty, podczas których każdy będzie mógł wykorzystać swoje tajemnicze moce. Pracuś natomiast będzie czekać nas przy przekładniach, gdzie razem stworzycie obrazek tańczących smerfów. Co jeszcze? Dodatkowo będziecie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia ze Smerfem, Papą Smerfem oraz Smerfetką. Przygotujcie się na wspólną podróż do krainy przygód i magii! Z każdym krokiem będziecie odkrywać coś nowego! Smerfy będą czekać na Was w Atrium Targówek 31 maja i 1 czerwca od godziny 12.00 do godziny 18.00.