Netto

i

Autor: materiały prasowe

Zakupy

Nowe Netto w Warszawie. Na pierwszych klientów sklepu czekają specjalne promocje

2024-06-20 16:14

20 czerwca w Warszawie otwarty został nowy sklep Netto. Dla pierwszych klientów sieć przygotowała specjalne promocje, dostępne przez kilka najbliższych dni. Sprawdźcie, gdzie dokładnie powstała placówka i w jakich godzinach jest otwarta.

Nowy sklep Netto w Warszawie - promocje dla pierwszych klientów

Nowe Netto w Warszawie powstało na Mokotowie, przy ul. Żaryna 7. Sklep zajmuje łączną powierzchnię 470 m2. Jest otwarty w godzinach:

  • poniedziałek - sobota: 6:00 - 22:00;
  • niedziele handlowe: 8:00 - 20:00.

- Cieszymy się z otwarcia kolejnej placówki Netto w Warszawie. Jest to dla nas szczególna lokalizacja, ponieważ nowy sklep znajduje się tuż obok siedziby naszej sieci. Oferta sklepu jest dopasowana do potrzeb najbliższej społeczności - mieszkańców pobliskich dużych osiedli i pracowników okolicznych biurowców. Mamy do zaoferowania między innymi spory wybór dań ready to eat czy świeżych kanapek - powiedziała Patrycja Kamińska, PR Manager Netto Polska. 

Warto zaznaczyć, że z okazji wielkiego otwarcia dla pierwszych klientów przygotowano specjalne promocje. Będą one dostępne od 20 do 22 czerwca. Obniżki obejmą banany (2,99 zł/kg), napój owsiany Oatly Barista Edition (7,99 zł), polędwiczkę wieprzową (19,99 zł/kg) oraz kawę Lavazza Qualita Oro (14,99 zł).

Galerie i centra handlowe w Warszawie - zobacz zdjęcia:

tańczące z promocjami 13 VI 2024