zdjęcia

Nowość w Galerii Młociny. Wielka zjeżdżalnia dla wszystkich klientów

2024-01-09 12:27

Galeria Młociny to kolejne warszawskie centrum handlowe, w którym powstała zjeżdżalnia. Ma 16 metrów długości i 6 m wysokości. Przejazd jest całkowicie bezpłatny. Atrakcja jest dostępna dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych – może być miejscem zabaw lub szybkim skrótem pomiędzy piętrami. Kolejna nowość to ogród świateł. Zobaczcie zdjęcia.

Zjeżdżalnia w Galerii Młociny w Warszawie

Nowo wybudowana zjeżdżalnia w Galerii Młociny ma 16 m długości i 6 m wysokości. Przejazd jest bezpłatny, a start przejazdu odbywa się nad głównym wejściem, na poziomie +1 nad kawiarnią Green Caffè Nero. Atrakcja jest dostępna dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych – może być miejscem zabaw lub szybkim przejściem między piętrami.

Od niedawna na tarasie galerii można podziwiać także iluminacje, które przenoszą do bajkowego świata. To czarująca, pełna magii rozrywka, która zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych. Młociński ogród świateł otwarty jest codziennie. Wejście na taras jest bezpłatne.

Ferie w Warszawie. Co robić? Zajęcia w Galerii Młociny

Na zbliżające się ferie zimowe, przypadające w województwie mazowieckim w dniach 15-28 stycznia 2024, Galeria Młociny przygotowała bezpłatne treningi sportowe z różnych dyscyplin.

Piłka nożna, koszykówka, szermierka, tenis, bieg z przeszkodami (OCR) to dyscypliny sportowe, które czekają na dzieci i młodzież w Galerii Młociny podczas zimowej przerwy. Od poniedziałku do piątku, w godzinach 11-13, jeden z lokali na poziomie +1 zamieni się w centrum sportu. Trenerzy z Klubu Hutnik Warszawa każdego dnia zapraszają na trening innej dyscypliny. W bezpłatnych treningach mogą wziąć udział dzieci w wieku od 4 do 15 lat. Zajęcia będą prowadzone w podgrupach wiekowych.

Do nowego przystanku przez błoto i plac budowy. PKP Warszawa Grochów z mnóstwem niedoróbek