Nowy Lidl w Warszawie

i

Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS Nowy Lidl w Warszawie (zdj. ilustracyjne)

zakupy

Nowy Lidl w Warszawie. Jest data otwarcia, będą promocje i atrakcje

2024-06-19 8:10

W czwartek 20 czerwca Lidl otworzy nowy sklep w Warszawie przy ul. Odkrytej 62 (Białołęka). W dniu otwarcia, które nastąpi o godzinie 6:00, dla klientów przygotowano promocje i atrakcje, a dla dzieci dmuchańce, gry i zabawy. To już 48. sklep Lidl w Warszawie.

Nowy Lidl przy Odkrytej w Warszawie. Jest data i godzina otwarcia

Nowy sklep sieci Lidl Polska w Warszawie przy ul. Odkrytej 62 ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ok. 1028 m kw. W obiekcie zatrudniono 20 osób.

Lidl będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 23:00, a w niedziele handlowe od 8:00 do 20:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z 70 miejsc parkingowych. Będzie to 48. sklep sieci w Warszawie. W dniu otwarcia dla klientów przygotowano m.in. dmuchańce, gry i zabawy dla dzieci.

– Jako Lidl Polska rozwijamy sieć naszych sklepów, zapewniając szeroką gamę produktów wysokiej jakości w niskich cenach, wyprodukowanych w sposób zrównoważony. Ponadto, zachęcamy do pobierania naszej bezpłatnej aplikacji Lidl Plus, dzięki której klienci mogą korzystać z dodatkowych kuponów, akcji promocyjnych oraz opcji płatności mobilnej Lidl Pay. Cieszymy się, że otwierając nowe placówki, tworzymy jednocześnie nowe miejsca pracy dla lokalnych społeczności. Lidl Polska, jako odpowiedzialny pracodawca, zapewnia swoim pracownikom atrakcyjne i jedne z najwyższych wynagrodzeń w handlu, szeroki pakiet benefitów pozapłacowych oraz możliwość rozwoju zawodowego – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Dyrektorka ds. Corporate Affairs i CSR w Lidl Polska.

Ruszyła budowa wiaduktu nad torami przy ul. Chełmżyńskiej w Warszawi, zdjęcia: 

QUIZ: Życie w PRL-u. Puste sklepy i kartki na zakupy. Pamiętacie?

Pytanie 1 z 10
W stanie wojennym Polacy poznali herbatę Earl Grey, przysyłaną z Zachodu w charytatywnych paczkach. Aby osiągnąć podobny efekt, dodawali potem do zwykłej herbaty Madras:
Pieniądze to nie wszystko - Marek Zuber
Listen on Spreaker.