Aldi

i

Autor: materiały prasowe

Zakupy

Nowy sklep Aldi już gotowy! Znamy szczegóły wielkiego otwarcia

2023-06-07 7:00

Na środę, 7 czerwca zaplanowano wielkie otwarcie nowego sklepu Aldi w Płońsku. Na klientów będzie czekało wiele wyjątkowych okazji oraz specjalnie przygotowane atrakcje. Gdzie dokładnie znajduje się market? Od której godziny będzie go można odwiedzić?

Nowy sklep Aldi w Płońsku - wielkie otwarcie, promocje

Pierwsi klienci będą mogli odwiedzić nowe Aldi w Płońsku już 7 czerwca od godz. 6:00. Sklep znajduje się przy ul. Żołnierzy Wyklętych 17. Warto zaznaczyć, że to pierwszy market marki w tym mieście i 262. w Polsce.

Z okazji wielkiego otwarcia odwiedzający będą mogli oczywiście liczyć na specjalne oferty. Tego dnia zapłacą mniej za produkty marek własnych oraz będą mogli spróbować smakołyków dostępnych jedynie w Aldi podczas zaplanowanych degustacji. Poza tym wszyscy, którzy zrobią zakupy za 100 zł, otrzymają kilka bonów o łącznej równowartości tej kwoty.

Czytaj również: Rozbił Lamborghini w centrum Warszawy! Są nagrania 

Nowy sklep Aldi w Płońsku - praca

Jak wynika z platformy z ofertami pracy w Aldi, firma na ten moment nie szuka pracowników do swojego sklepu w Płońsku. Warto jednak na bieżąco sprawdzać oferty lub poszukać tych z okolicznych miejscowości.

Nowe sklepy Aldi w Polsce

Jak udało nam się dowiedzieć, Aldi planuje otworzyć w Polsce w 2023 r. kolejne ok. 60 sklepów. - W ubiegłym roku zanotowaliśmy rekordową liczbę 50 otwarć i nie zwalniamy. Osiągnięcie pułapu 600 sklepów zakładamy w pierwszej części naszej strategii, czyli w okresie jeszcze ok. 5 lat. Oczywiście nasza strategia długofalowa - 10-letnia - zakłada dalszy intensywny rozwój - podkreśliła specjalistka ds. komunikacji & PR w przedsiębiorstwie Luiza Urbańska.

Rolkarze opanowali Warszawę w Dzień Dziecka