Opuszczona willa gangstera w Wołominie. Jak wygląda słynny dom w środku? Poznaj jego historię! [WIDEO]

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=46Tejj-15LU Urbex History

Opuszczona willa gangstera w Wołominie. Jak wygląda słynny dom w środku? Poznaj jego historię! [WIDEO]

2022-01-11 10:22

Każdy, kto wybrał się kiedyś w okolice Wołomina musiał koło niej przejeżdżać. Dom od lat budzi zainteresowanie mieszkańców. Willa należeć miała do ,,Dziada" jednego z przywódców mafii wołomińskiej. Niegdyś dom musiał być przepiękny. Teraz wydaje się straszny. Poznajcie jego historię!

Opuszczona willa w Wołominie. Jak wygląda ten słynny dom w środku?

Byłem w tym domu w latach 90., jak jeszcze należał do pierwotnego właściciela. To bardzo ciekawa historia, choć dość typowa dla tamtych lat. Dom wtedy wyglądał zupełnie inaczej - czytamy w jednym z komentarzy pod filmikiem, który udostępniła na YouTubie grupa Urbex History.

Historia rzeczywiście jest ciekawa, a o tajemniczej, opuszczonej willi mówi się od lat. Dom położony jest w niezwykle atrakcyjnej okolicy. Należał do ,,Dziada": jednego z najbogatszych członków wołomińskiej mafii. Mężczyzna pałac przejąć miał, jak sam powiedział ,,za legalne długi", nikt jednak nie wie od kogo. Sam dziad był znawcą i miłośnikiem gołębi, jednak nigdy nie spędzał w swojej willi dłuższych chwil. Cała willa, chociaż jest już zrujnowana, to wciąż posiada ślady dawnej świetności. Dom jest wykończony, jednak nie widać po nim, by ktokolwiek miał szczęście zostać w nim na dłużej i zaznawać luksusów. Pomieszczania wyglądają raczej na porzucone. Zdobienia sufitu, drewniane okna, niebanalne przejścia. Wszystko to możecie zobaczyć na poniższym nagraniu.

Latająca przyczepa za audi. Wszystko nagrała kamera radiowozu

Dom dalej podobno wystawiony jest na sprzedaż. Plotki głoszą, że gdy zadzwoni się na numer telefonu podany w jednym z ogłoszeń, to możemy dowiedzieć się, ze willa warta jest 300 tys. dolarów. Wiele wskazuje na to, że rosyjski właściciel chciał w tym miejscu otworzyć agencje towarzyską. Pomysł jednak upadł już w fazie remontu domu.

Quiz. Tajemniczy świat kosmosu. Większość pada na szóstym pytaniu!

Pytanie 1 z 10
Którą planetą w kolejności od Słońca jest Mars?