Orange Warsaw Festival 2021 odwołany! Kiedy dbędzie się wydarzenie?

i

Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne Orange Warsaw Festival 2021 odwołany! Kiedy dbędzie się wydarzenie?

Orange Warsaw Festival 2021 odwołany! Ale... jest już nowy termin! Kiedy odbędzie się OWF?

2021-03-29 19:22

Orange Warsaw Festival 2021 odwołany! Impreza nie odbędzie się ze względu na sytuację pandemiczną. Organizatorzy ustalili już nowy termin wydarzenia. Jak zwrócić bilety na Orange Warsaw Festival 2021? Kiedy odbędzie się Orange Warsaw Festival 2022?

Orange Warsaw Festval 2021 odwołany. To konieczne ze względu na obowiązującą sytuację pandemiczną. - Kiedy 11 miesięcy temu przekazywaliśmy Wam informację o przełożeniu Orange Warsaw Festival, cały muzyczny świat wierzył, że rok wystarczy, aby poukładać ten pandemiczny chaos. I rzeczywiście - przy coraz większej liczbie zaszczepionych osób już teraz widzimy przyszłość festiwali w jasnych barwach. Niestety, dziś wiemy, że nawet przy spełnieniu optymistycznych wariantów zaszczepienia, w panującej obecnie rzeczywistości i uwarunkowaniach międzynarodowych, przygotowanie festiwalu w planowanym terminie nie jest możliwe. Oznacza to, że pomimo ogromnej i nieustannej pracy, 2021 będzie rokiem bez OWF - informują organizatorzy Orange Warsaw Festival.

Czytaj także: Jarocin Festiwal 2021: Ceny biletów, data, co będzie się działo? [SZCZEGÓŁY]

Kiedy odbędzie się Orange Warsaw Festiwal? [TERMIN]

Tegoroczna edycja wydarzenia została odwołana, ale organizatorzy podali już nowy termin! Orange Warsaw Festival odbędzie się w dniach 3-4 czerwca 2022. Wszystkie bilety kupione na tegoroczną edycję OWF zachowują ważność.

Orange Warsaw Festival 2022: Kto zagra?

- Dobra wiadomość jest taka, że jeden z headlinerów - Tyler, The Creator oraz fantastyczny BROCKHAMPTON, już potwierdzili swój udział w nowych datach festiwalu w roku 2022! A do tego pojawi się wielu nowych artystów, których będziemy ogłaszać w nadchodzących miesiącach - informują organizatorzy wydarzenia.

Czytaj także: Nowe wieżowce WARSZAWA - gdzie powstaną drapacze chmur?

Wszystko wskazuje, że najbliższa edycja będzie wyjątkowa. Organizatorzy wydarzenia wyrazili duży smutek z powodu obecnej sytuacji.

- To kolejny rok bez festiwalu, bez artystów i festiwalowych emocji. Ale przede wszystkim bez Was – fanów Orange Warsaw Festival. Ta sytuacja jest zła, przygnębiająca i bardzo dla nas frustrująca, ale już widać światło w tunelu! Wraz z postępującym procesem szczepień zaczynamy pracę nad edycją 2022! Zostańcie z nami. Jeżeli możecie, zachowajcie swoje bilety. Dziękujemy, że nas wspieracie. Szykujemy dla Was epicką edycję! Widzimy się w 2022 roku na Orange Warsaw Festival! - czytamy.

QUIZ: Najbardziej kontrowersyjne teledyski wszechczasów. Znasz je wszystkie?

Pytanie 1 z 20
W tym teledysku nikt nie jest ubrany. Nagi wokalista jest otoczony nagimi modelkami. Jaki tytuł nosiła piosenka zespołu The Beloved, która dzięki temu teledyskowi stała się ogromnym hitem pierwszej połowy lat 90.?
The Beloved
Eska XD #019 - życie jak w serialu