Stacja ORLEN

i

Autor: ORLEN Stacja ORLEN

Orlen przedłuża wakacyjną promocję na paliwo

"Zdecydowaliśmy o przedłużeniu wakacyjnej promocji PKN ORLEN o kolejne dwa tygodnie" - poinformował w mediach społecznościowych prezes koncernu Daniel Obajtek.

Promocja na Orlenie przedłużona

"Zdecydowaliśmy o przedłużeniu wakacyjnej promocji PKN ORLEN o kolejne dwa tygodnie. Do 15 września uczestnicy programu VITAY będą mogli zatankować paliwo z rabatem 30 groszy za litr, a posiadacze Karty Dużej Rodziny z rabatem 40 groszy za litr" - przekazał Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen.

Promocja miała zakończyć się 31 sierpnia o północy.

Olej napędowy drożeje

- Niestety mam złe wieści, szczególnie dla właścicieli samochodów z silnikami diesla. Zwyżka jest jednoznaczna, prognozujemy na ten tydzień przedziały cenowe 7,44 - 7,61 zł. Jeśli chodzi o benzynę, to nie są to duże różnice w porównaniu do obecnych cen: 6,55 – 6,66 zł. Podobnie autogaz, 3,15 – 3,20 zł – takie ceny będą na większości stacji - prognozuje w rozmowie z eska.pl dr Jakub Bogucki z e-petrol.pl.

Czytaj również: Co z cenami prądu? Kaczyński w Pruszkowie ujawnia: Podjęliśmy działania

- We wrześniu nie spodziewam się radykalnego skoku, jeśli chodzi o benzynę, natomiast cały czas musimy mieć świadomość, że jesteśmy w kryzysie energetycznym, dlatego taniej na razie nie będzie - podsumowuje.

JAK OSZCZĘDZAĆ PALIWO? Zasady eco drivingu | ESKA XD - Prosto z salonu #45