Warszawa, parada równości

i

Autor: Lan Pham flickr.com Warszawa, parada równości

PARADA RÓWNOŚCI 2021 - Rafał Trzaskowski obejmie wydarzenie patronatem

2021-06-15 8:26

Parada Równości w Warszawie wraca po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Wydarzenie zaplanowano na sobotę, 19 czerwca. Prezydent stolicy Rafał Trzaskowski objął to wydarzenie swoim patronatem. Więcej na ten temat w artykule.

Parada Równości 2021 pod patronatem prezydenta Warszawy

Rafał Trzaskowski objął patronatem Paradę równości. Warszawa dla wszystkich - poinformowała w mediach społecznościowych wiceprezydentka Warszawy Aldona Machnowska-Góra. Informują o tym także organizatorzy wydarzenia, w tym m.in. Julia Maciocha, prezes fundacji Parada Równości. - Rafał Trzaskowski po raz kolejny objął swoim patronatem honorowym Paradę Równości. Niezmiernie cieszymy się, że prezydent po raz kolejny obdarzył nas swoim zaufaniem. Już 19 czerwca Warszawa stanie się ponownie stolicą polskiej tolerancji i równości - przekazała Maciocha. W mediach społecznościowych opublikowała też pismo otrzymane od stołecznego ratusza, w którym władze Warszawy informują o udzielonym patronacie.

Tak kibice odśpiewali hymn Polski przed meczem ze Słowacją

Parada Równości w Warszawie 2021

Rafał Trzaskowski po raz drugi udzielił patronatu prezydenta Paradzie Równości w Warszawie. Pierwszy raz zrobił to w 2019 r. W 2020 r. parada nie odbyła się ze względu na pandemię COVID-19. Tegoroczne wydarzenie wraca więc po przerwie spowodowanej obostrzeniami sanitarnymi. Marsz odbędzie się z zachowaniem dystansu społecznego. Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdziecie w tym artykule.

Źródło: PAP

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!