Piknik

i

Autor: Pixabay

Atrakcje

Piknik z Drużyną Marzeń Lotto w Warszawie. Będą atrakcje i oglądanie meczu Polaków na Euro 2024

2024-06-14 19:09

W niedzielę, 16 czerwca w Warszawie odbędzie się piknik z Drużyną Marzeń Lotto. Dla uczestników zostanie przygotowana prawdziwa moc aktywnych atrakcji. Organizatorzy nie zapomnieli oczywiście o meczu reprezentacji Polski na Euro 2024 - będzie go można wspólnie obejrzeć w czasie wydarzenia.

Piknik z Drużyną Marzeń Lotto w Warszawie - atrakcje

Piknik rodzinny odbędzie się w niedzielę na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie. Wydarzenie rozpocznie się już o godz. 11:00.

Organizatorzy zapowiedzieli, że w programie zaplanowano wiele atrakcji oraz aktywności sportowych. Uczestnicy będą mogli spotkać się ze sportowcami i poruszać na świeżym powietrzu.

Polska - Holandia. Strefa kibica

Co wyjątkowo ważne dla kibiców, udział w pikniku nie przekreśla szansy na śledzenie meczu reprezentacji Polski z Holandią na Euro 2024. Przypomnijmy, że spotkanie rozpocznie się w niedzielę o godz. 15:00. Zmagania biało-czerwonych będzie można oglądać wspólnie również podczas wydarzenia.

Udział w pikniku będzie bezpłatny. Organizatorem wydarzenia jest Totalizator Sportowy, a patronatem honorowym objęło je Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Kibice na meczu Polska - Turcja w Warszawie - zobacz zdjęcia:

Parada Syrenki przeszła ulicami Warszawy