policja

i

Autor: Pexels

Kryminalne

Policyjne poszukiwania na Ochocie. Media: uciekł mężczyzna doprowadzany do prokuratury

2023-04-18 20:43

Na warszawskiej Ochocie trwają policyjne poszukiwania. Jak ustalił dziennikarz TVN Warszawa, działania służb są skupione na odnalezieniu mężczyzny, który miał zostać doprowadzony do prokuratury. Co więcej, poszukiwany w czasie ucieczki miał być w kajdankach.

Policyjne poszukiwania na Ochocie

Pierwsze informacje w sprawie pojawiły się po godz. 18:00. Reporter TVN przekazał wówczas, że w rejonie prokuratury przy ul. Wiślickiej zaroiło się od policjantów. Niektórzy z nich prowadzą psy tropiące.

Mundurowi pokazują przechodniom wizerunek poszukiwanego. Jak zaznaczył dziennikarz, chodzi o młodego mężczyznę, w wieku 20-30 lat.

Czytaj również: Pasażerom pociągów z linii otwockiej puszczają nerwy. "To patologia"

Policja nie chce na razie udzielać dokładnych informacji, które być może mogłyby przeszkodzić w prowadzonych działaniach. Funkcjonariusze potwierdzają jedynie, że prowadzą działania poszukiwawcze. Na więcej szczegółów trzeba będzie jeszcze zaczekać.

[Aktualizacja 20:10]

Przed godz. 20 sierż. szt. Jakub Pacyniak z ochockiej komendy policji potwierdził, że do tej pory zbiega nie udało się zatrzymać.

- Trwają poszukiwania zatrzymanego wcześniej mężczyzny, który oddalił się po czynnościach w prokuraturze. Komendant Rejonowy Policji Warszawa III w związku z zaistniałą sytuacją zlecił czynności kontrolne - powiedział Pacyniak. Dodał, że kontrola ma wyjaśnić, jak doszło do tej sytuacji.

Zobacz, jak wyglądały przygotowania do międzynarodowych ćwiczeń antyterrorystycznych "Wolf-Ram-23" w Warszawie:

Wielka akcja policji i FBI w Warszawie. Ćwiczenia "Wolf-Ram-23"