Łóżko

i

Autor: pixabay.com Łóżko

Poszukiwany schował się pod kołdrą - chciał uciec śpiulkolotem?

2021-12-31 10:58

Policjanci z Wyszkowa opisują historię niecodziennego zatrzymania. Mężczyzna ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości chciał uniknąć trafienia za kratki chowając się... pod kołdrę. Więcej na ten temat w naszym artykule.

Śpiulkolot - młodzieżowe słowo roku 2021 zrobiło prawdziwą furorę! Także wśród osób unikających wymiaru sprawiedliwości, jak można mniemać na podstawie historii opisanej przez mundurowych z Wyszkowa. Chodziło o 44-latka poszukiwanego przez przez Sąd Okręgowy w Gorzowie Wielkopolskim oraz Sąd Rejonowy w Wyszkowie. Funkcjonariuszom udało się ustalić miejsce, w którym przebywał mężczyzna. Gdy mundurowi zapukali do drzwi, otworzył im członek rodziny poszukiwanego. Stwierdził, że 44-latka nie ma w mieszkaniu. Funkcjonariusze nie dali jednak wiary jego słowom. Przystąpili do przeszukania i szybko odkryli zaskakującą, choć niezbyt dobrą kryjówkę.

Czego warszawiacy życzą w nowym roku? Czy czegoś się boją?

Śpiulkolot nie wystartował

Okazało się, że - używając modnego młodzieżowego słowa - poszukiwany zamierzał uciec śpiulkolotem! Mężczyzna po prostu schował się pod kołdrę. Przez najbliższy rok będzie korzystał ze znacznie mniej komfortowego śpiulkolotu w więziennej celi.

Źródło: mazowiecka.policja.gov.pl

Przeczytaj też: Co to jest śpiulkolot? Młodzieżowe Słowo Roku 2021

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!