Siedziba TVP

i

Autor: pixabay.com Siedziba TVP

Pożar w TVP - ogień pojawił się w hali nagraniowej

2022-06-27 13:06

W mediach pojawiła się wiadomość o pożarze, do którego doszło w nocy na terenie Warszawy. Z informacji przekazywanych przez strażaków wynika, że ogień wybuchł w jednej z hali nagraniowych Telewizji Polskiej. Więcej szczegółów w naszym artykule.

Pożar w TVP - taka wiadomość pojawiła się w mediach 27 czerwca. O akcji gaśniczej jako pierwsze donosiło RDC. Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek na terenie kompleksu Telewizji Polskiej. Z informacji przekazywanych przez straż pożarną wynika, że płomienie pojawiły się około godziny 1:00 w budynku przy ul. Samochodowej 2/4. Znajduje się tam telewizyjna hala nagraniowa. Pożar objął scenografię na planie jednej z produkcji TVP. Cała akcja strażaków trwała do godziny 7:00 i brało w niej udział sześć zastępów. Na szczęście w pożarze nikt nie został poszkodowany. Sygnał do straży został przekazany z monitoringu.

Wyrok w sprawie śmierci w pożarze strzelnicy

Nocna akcja gaśnicza w TVP

Przyczyny pożaru na razie nie są znane. Sprawę najprawdopodobniej zbadają eksperci. Przypomnijmy, że hala przy Samochodowej to jeden z budynków na terenie kompleksu TVP. Siedziba stacji znajduje się pod adresem Woronicza 17.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!