Orlen

i

Autor: Orlen W czwartek koniec promocji -30 gr/l na Orlenie

Promocje na paliwo. W czwartek koniec promocji na Orlenie, ale są już nowe kupony

Ceny paliw w dół - na tę informację kierowcy czekali od dawna. Eksperci prognozują, że zarówno benzyna, ropa jak i gaz LPG będą tanieć. Niestety w tym tygodniu kończy się promocja Orlenu -30 groszy na litrze paliwa. Kierowcy mają jednak szansę zdobyć dodatkowe kupony na paliwo. W artykule podpowiadamy, kiedy zatankować, aby zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy.

Ceny paliw wrzesień 2022. Paliwo tanieje

Ceny wszystkich typów paliw na stacjach benzynowych w przyszłym tygodniu powinny spaść z powodu obniżek cen w hurcie, wywołanych obawami o globalną recesję i osłabienie popytu na paliwa silnikowe - prognozują analitycy portalu e-petrol.pl.

"W okresie między 12 i 18 września spodziewamy się obniżenia cen wszystkich typów paliw. Benzyna 98-oktanowa może kosztować 7,19-7,32 zł za litr, a najpopularniejsze paliwo dla aut osobowych, czyli benzyna Pb95, będzie znajdować się w cenowym przedziale 6,39-6,51 zł/l Drożejący ostatnio wyraźnie diesel także obniży swoją cenę do 7,49-7,62 zł/l" - zapowiedzieli analitycy portalu e-petrol.pl.

Z tego trendu nie wyłamie się także autogaz, który może kosztować 3,09-3,18 zł/l - dodano.

Obniżki cen na stacjach paliw prognozują także analitycy BM Reflex. "Ceny paliw w kolejnych dniach powinny spadać średnio o 15–20 gr za litr, a jeśli ceny w hurcie pozostałyby na niższych poziomach, niewykluczone będą głębsze korekty" - uważają eksperci.

Koniec promocji na Orlenie, ale są nowe kupony 

W czwartek 15 września o północy na stacjach Orlen kończy się promocja -30 groszy na litrze paliwa. Dlatego biorąc pod uwagę nadchodzące obniżki cen, ale i koniec promocji, najlepiej zatankować w środę lub w czwartek. Można zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych!

Promocje na paliwo dalej obowiązują na stacjach Lotos, BP, Shell a także Moya.

Przeczytaj także: Promocje na paliwo. Lotos, BP, Shell i Moya przebiły ofertę Orlenu

Co ciekawe, do zdobycia są także kupony na paliwo z Orlenu o wartości 60 lub 120 zł. To promocja dla kupujących opony Michelin na oponeo.pl. Do rozdania jest w sumie pięć tysięcy bonów paliwowych - kto pierwszy, ten lepszy.

JAK OSZCZĘDZAĆ PALIWO? Zasady eco drivingu | ESKA XD - Prosto z salonu #45