AgroUNIA szykuje kolejne protesty. Sprawdź, gdzie się odbędą

i

Autor: Facebook/Agrounia AgroUNIA szykuje kolejne protesty. Sprawdź, gdzie się odbędą

Protest AGROunii: Rolnicy zablokują kilkanaście miejscowości! Sprawdź listę [DATA, UTRUDNIENIA]

2021-08-17 20:38

Szykują się kolejne wielkie protesty rolników. AGROunia zapowiedziała blokadę największych polskich regionów. Na liście jest kilkanaście lokalizacji. Kiedy odbędą się manifestacje? Sprawdź datę i listę regionów, w których odbędą się protesty.

- Morawiecki zaatakował rolników. Policyjnymi pałkami chce rozbić polską wieś. Nie damy się zastraszyć. W przyszłym tygodniu AGROunia wychodzi na drogi przynajmniej w kilkunastu miejscach Polski - informuje AGROunia.

To będzie kolejny protest rolników w ostatnim czasie. Szykują się manifestacje w kilkunastu miejscach w całej Polsce. Blokady zapowiadają:

  • Wielkopolska,
  • Mazowsze,
  • Lubelszczyzna,
  • Podkarpacie,
  • Kujawy.

Wkrótce zostaną ujawnione konkretne lokalizacje. Należy się jednak spodziewać sporego paraliżu.

Czytaj także: Afganistan ma nowego prezydenta. Ogłosił to na Twitterze! Sprawdź nazwisko

Kiedy odbędą się protesty rolników?

Póki co konkretna data protestów rolników, które będą się odbywać w całej Polsce nie jest jeszcze znana. W środę 18 sierpnia w południe odbędzie się konferencja prasowa lidera AGROunii, Michała Kołodziejczaka. To na niej poznamy szczegóły planowanych manifestacji. Na tę chwilę wiadomo jedynie, że protesty odbędą się w przyszłym tygodniu.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Protest rolników z Agrounii w Toruniu, którzy rozdają ziemniaki za darmo przed Biedronką, którą oskarżają o zaniżone ceny skupu płodów rolnych.

Quiz. Który polityk to powiedział?

Pytanie 1 z 10
Zacznijmy od czegoś prostego. Kto to powiedział: "Żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne":