Przedsiębiorcy będą strajkować w rocznicę katastrofy smoleńskiej. Zablokują pomnik

i

Autor: pixabay Przedsiębiorcy będą strajkować w rocznicę katastrofy smoleńskiej. Zablokują pomnik

Protest przedsiębiorców. Zapowiadają nalot dronów na Warszawę

2021-03-25 11:43

Na 10 kwietnia przedsiębiorcy zapowiedzieli swój protest w Warszawie w postaci nalotu dronów. Głównym punktem manifestacji ma być blokada pomnika Smoleńskiego. "Wszyscy razem 10.04 do Warszawy na słynne schody. Czas, aby to ludzie zaczęli odbierać rządzącym ich wolność" - piszą organizatorzy wydarzenia.

Wielu przedsiębiorców ma dość obostrzeń nakładanych przez rząd w związku z pandemią koronawirusa. "Czas na ruch obywateli. Jak Jarek nam, tak my Jarkowi. Wszyscy razem 10.04 do Warszawy na słynne schody. Czas, aby to ludzie zaczęli odbierać rządzącym ich wolność. Zrobimy im lockdown na schody. Bądźmy razem przeciw rządzącym! Czas na działanie, czas na ruch obywateli!" - czytamy w opisie wydarzenia.Na 10 kwietnia 2021 przedsiębiorcy zaplanowali kilka zgromadzeń wokół placu Piłsudskiego. "W PRL-u symbolem zniewolenia był pomnik Dzierżyńskiego. Teraz symbolem zawłaszczenia państwa są schody donikąd" - oznajmiają.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Zamiast stolików kawowych przewozili nielegalne papierosy

Quiz. Prawda czy fałsz: Dziecinnie proste pytania. Ile punktów zdobędziesz?

Pytanie 1 z 10
Hrabia Drakula naprawdę istniał.