w warszawie

Powitanie wiosny na Bazarze Różyckiego. Czekają prawdziwe perełki vintage

2024-03-22 17:19

Na Bazarze Różyckiego wiosna rusza pełną parą! Straganiarze, ubrani w kwiatowe wzory, przyszykowali dużo ciekawych przedmiotów. Miłośnicy stylu vintage i staroci z pewnością znajdą coś wyjątkowego.

Wiosenna garażówka na Bazarze Różyckiego

Chociaż w marcu jak w garncu, to Bazar Różyckiego przybywa z propozycją przed-garażowki. W dniach 22 i 23 marca, w godzinach 11:00-17:00 przy ulicy Targowej 52 odbywają się targi vintage i sprzedaż pięknych staroci.

Na asortyment poszczególnych pawilonów będzie zniżka -20 proc., a jeśli odwiedzający ubierze się w kwiatowe wzory lub będzie miał jakiś element w wiosennym wydaniu, to otrzyma dodatkowe 10 proc. rabatu na rzeczy sklepowe.

- Tym razem jedynymi wystawcami będą nasi Straganiarze i Straganiary z Bazaru! Na tę okazję przywożą dodatkowo bibeloty do domu i w kosmos, rzeczy wyprzedażowe po 5/10 zł, wszystko co tylko im tylko przyjdzie do głowy - przekazali organizatorzy.

Nowy Bazar na Różyckiego

Ideą nowego bazaru Różyckiego jest ożywienie kultury targowiska. Na nowym Różycu można kupić wyselekcjonowane retro ubrania, wszelką ceramikę, a nawet meble. To wyjątkowa gratka dla miłośników vintage i poszukiwaczy wyjątkowych przedmiotów.

Nowe i stare pawilony Bazaru Różyckiego