Rajd Barbórka 2021 - KAMENA RALLY TEAM pod patronatem Radia ESKA!

2021-12-03 10:42

W dniach 3-4. grudnia odbędzie się Rajd Barbórka 2021 - wielkie święto wszystkich fanów i fanek sportów motorowych w Polsce! W 59. edycji tego wydarzenia pojedzie załoga Kamena Rally Team, która startuje pod patronatem Radia ESKA! Więcej szczegółów w naszym artykule.

Rajd Barbórka 2021 - eskowy zespół Kamena Rally Team jest już gotowy do startu w tym sportowym wydarzeniu! 59. edycja Rajdu Barbórka to dwa dni wielkich emocji dla wszystkich wielbicieli i wielbicielek sportów motorowych. Rajd zaplanowany na 3 i 4 grudnia składa się z kilku krótkich i niezwykle szybkich odcinków specjalnych. Najbardziej widowiskowy jest odcinek na Karowej - wąska, wijąca się ulica nie wybacza błędów i jest prawdziwym sprawdzianem umiejętności kierowców. Inne OS-y organizowane są na torach w Słomczynie, Bemowie i Służewcu. Tegoroczną nowością jest start w Pruszkowie, który inauguruje rajd. Na trasach rajdu wystartuje Kamena Rally Team. Załoga zmierzy się z innymi wybitnymi kierowcami i pilotami.

Rap w bibliotece...

Stajemy w szranki. Nie boimy się. Damy z siebie wszystko!

Cel Kamena Rally Team to odcinek na Karowej

Kamena Rally Team ściga się zazwyczaj w rajdach terenowych. Rajd na powierzchniach płaskich jest więc wyzwaniem, ale załoga ma ambitny cel - zmierzyć się z najlepszymi kierowcami na odcinku Karowa:

Naszym celem jest znalezienie się w najlepszej 45. wśród tych zespołów, aby móc wystartować na ulicy karowej - mówi Tomasz Białkowski z Kamena Rally Team.

Darek Baśkiewicz: "Zrobimy show"!

Jednego możemy być pewni - eskowy team zapewni widzom ogromne emocje! To w końcu załoga, która ma na koncie mistrzostwo Europy, Polski, Węgier i Czech. Zapewniamy, że zrobimy show, bo to nietypowy wyścig - mówi Darek Baśkiewicz.

Rajd Barbórka - krótkie, intensywne odcinki

Rajd Barbórka to za każdym razem wielkie widowisko. Odcinki są bardzo krótkie, a to zachęca załogi do dynamicznej jazdy. Jak powiedział Baśkiewicz:

Całość raju liczy około 25 kilometrów OS-owych. Dla porównania, nasze najdłuższe odcinki w rajdach terenowych liczą około 400 kilometrów.

Najlepsi na 59. Rajdzie Barbórka

Tomek Białkowski z Kamena Rally Team stwierdził, że rywalizacja nie będzie łatwa, bo w wyścigu wezmą udział m.in. Kajetan Kajetanowcz i Michał Ratajczyk. Dodał jednak, że załoga pokaże się od najlepszej strony:

Załodze Kamena Rally Team startującej pod patronatem Radia ESKA życzymy najlepszych czasów na OS-ach Rajdu Barbórka 2021! Wydarzenie rozpoczyna się 3. grudnia od odcinka w Pruszkowie.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!