Remigiusz Mróz na Targach VIVELO na PGE Narodowym

i

Autor: mat. prasowe Remigiusz Mróz na Targach VIVELO na PGE Narodowym

wydarzenia

Remigiusz Mróz na Targach VIVELO na PGE Narodowym. Będzie można zdobyć autograf

2024-04-10 11:58

To już pewne! Remigiusz Mróz, król literatury kryminalnej, pojawi się również podczas drugiej edycji Targów Książki i Mediów VIVELO. Spotkacie go w sobotę 18 maja na #ScenieGłównej. Koniecznie weźcie ze sobą egzemplarz ulubionej książki, aby zdobyć jego autograf. Będziecie mogli też odwiedzić stoisko wydawcy książek Remigiusz Mroza, aby kupić któryś z tytułów.

Remigiusz Mróz na Targach VIVELO

Tak Remigiusz Mróz opisał swoje wrażenia z pierwszej edycji Targów VIVELO: "Brawa dla targów VIVELO. To było najlepiej zorganizowane podpisywanie, na jakim byłem" - napisał. Remigiusz Mróz pojawi się na Targach 18 maja na #ScenieGłównej. 

Targi Książki i Mediów VIVELO 2024

Druga edycja Targów Książki i Mediów VIVELO odbędzie się w dniach 16-19 maja 2024 r. (czwartek-niedziela). Tak jak w roku poprzednim, Targi VIVELO będą miały miejsce na największym stadionie w kraju - PGE Narodowym w Warszawie. Bilety na Targi są do kupienia na stronie targivivelo.pl

Podczas pierwszej edycji Targów Książki i Mediów VIVELO 2023 blisko 40 000 osób odwiedziło PGE Narodowy. Organizatorzy wykorzystali ok. 20 000 m2 powierzchni PGE Narodowego, aby stworzyć 11 stref tematycznych m.in. #spotkajautora, #booktok, #gaming, #lifestyle, #mamatatadziecko, #audio czy #japonia, na których odbyło się około 100 wydarzeń towarzyszących: pokazów, warsztatów, paneli i prezentacji. Swoją ofertę licznie zaprezentowały wiodące wydawnictwa, jak również księgarnie, organizacje branżowe, platformy cyfrowe oraz media tradycyjne - prasa, radio. Wydzielona została również specjalna strefa dla Agentów Literackich.

W trakcie Targów VIVELO odbyło się ponad 550 spotkań z autorami. Spotkać można było najbardziej znane nazwiska polskie nazwiska: prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, Katarzynę Bondę, Katarzynę Kubisiowską czy Remigiusza Mroza, a na specjalne zaproszenie Targów VIVELO do Warszawy przylecieli m.in. Graham Masterton, Toshikazu Kawaguchi czy Harry Whittaker, syn Lucindy Riley. Do spotkań pisarzy z fanami wykorzystano płytę główną, która jest idealną przestrzenią do organizacji sesji autografowych nawet najbardziej zasięgowych autorów w sposób bezpieczny i pozwalający odwiedzającym w sposób niezakłócony zapoznawać się z ofertą wydawnictw.

Targi Vivelo 2024