Rozpoznajecie go? Jest podejrzany o kradzież aktówki wypchanej pieniędzmi!

2022-08-09 16:08

Do tej zuchwałej kradzieży doszło 19 maja 2022. Łupem złodzieja padła skórzana aktówka, w której znajdywało się kilkadziesiąt tysięcy euro. Sprawca wyciągną ją z samochodu. Policja podejrzewa mężczyznę widocznego na zdjęciach.

Zdarzenie miało miejsce na stacji paliw przy ul. Alei Krakowskiej 269, gdzie 19 maja kobieta zaparkował swój samochód. Właścicielka pojazdu zostawiła w środku brązową, skórzaną aktówkę. Wewnątrz znajdywała się kwota 68 000 euro (około 316 000 złotych). Gdy oddaliła się od auta, nieznany dotąd sprawca skorzystał z okazji i zabrał aktówkę. Monitoring stacji paliw utrwalił jednak wizerunek mężczyzny, który zdaniem policji, może mieć związek z tym przestępstwem. Policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa III opublikowali zdjęcia i proszą o pomoc w namierzeniu widocznej na nich osoby. Jeśli rozpoznajecie tego człowieka, powinniście się skontaktować z mundurowymi.

W Kiełpinie znaleziono ciała małżeństwa. 15-letni syn zatrzymany przez policje!

Rysopis podejrzanego

Poszukiwany to mężczyzna w wieku około 35 - 40 lat. Średniego wzrostu i normalnej budowy ciała. Włosy - ciemne, najprawdopodobniej krótkie. W dniu zdarzenia ubrany był w czarne spodnie i czarny t-shirt. Na głowie miał czarną czapkę z białymi literami CK na przedzie. Nosi okulary korekcyjne. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę na publikowanych zdjęciach, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Rejonowej Policji na warszawskiej Ochocie. Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

ochota.policja.gov.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!