Atrakcje

Pokazy w Multimedialnym Parku Fontann w Warszawie 2024. Kiedy się odbywają? O której godzinie?

2024-05-24 21:34

Pokazy w Multimedialnym Parku Fontann w Warszawie powróciły! W tym sezonie mieszkańcy stolicy i turyści mają okazję zobaczyć show "Dancing Queen" w rytmie przebojów zespołu ABBA. Kiedy ruszył sezon 2024? Na jakie godziny zaplanowano pokazy? Sprawdźcie szczegóły!

Park Fontann w Warszawie - kiedy pokazy 2024?

Sezon pokazów 2024 w Multimedialnym Parku Fontann w Warszawie (blisko Bulwarów Wiślanych, u podnóża Starego Miasta) rozpoczął się w środę, 1 maja. Pokazy inauguracyjne odbywały się także 2, 3 oraz 4 maja - każdego z tych dni o godz. 21:30.

Tegoroczny pokaz, zatytułowany "Dancing Queen", przenosi widzów do 1976 roku, kiedy Warszawę odwiedził słynny zespół ABBA. Szwedzka grupa przyleciała do Polski w przededniu wydania płyty "Arrival", aby nagrać koncert dla Studio 2, niezwykle popularnego programu polskiej telewizji. Nowe widowisko w Multimedialnym Parku Fontann przypomina o tym historycznym wydarzeniu.

- Nasze fontanny mają niezwykłą moc. Nie tylko zachwycają kolorowym, wodnym pokazem ale też opowiadają historie związane z Warszawą. Prezentowaliśmy już niemal wszystkie warszawskie legendy, a teraz opowiemy historię, która wydarzyła się 50 lat temu. W 1976 roku do Warszawy zawitał słynny zespół ABBA, by zarejestrować w studiu Telewizji Polskiej swój wyjątkowy koncert. Przeniesiemy się więc do lat siedemdziesiątych, do świata dyskotek i prywatek, na których królowały hity ikony muzyki pop, zespołu ABBA. To pokaz, który łączy pokolenia, bo każda generacja odkrywa ABBĘ na nowo – powiedział Andrzej Matusiak, dyrektor Stołecznej Estrady.

Multimedialny Park Fontann w Warszawie - harmonogram pokazów 2024

Kolejne pokazy w Multimedialnym Parku Fontann będą odbywały się aż do września. Mieszkańcy miasta i turyści będą je mogli oglądać w każdy piątek i sobotę:

  • maj, czerwiec, lipiec - godz. 21:30;
  • sierpień - godz. 21:00;
  • wrzesień - godz. 20:30.

Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny.

Park Fontann 2024

i

Autor: mat. prasowe Park Fontann 2024

Tak wyglądała inauguracja pokazów 2024 w Multimedialnym Parku Fontann w Warszawie:

Listen on Spreaker.
Abba Dancing Queen w Multimedialnym Parku Fontann