strefa kibica

i

Autor: MAREK KUDELSKI / SE / EAST NEWS

w warszawie

Euro 2024. Gdzie oglądać mecz Polska-Francja? Ruszyła Strefa Kibica przy PGE Narodowym w Warszawie

2024-06-25 14:00

W Warszawskiej Strefie Kibica można obejrzeć wszystkie grupowe mecze Polaków na Euro 2024. To świetna okazja, aby wspólnie przeżyć sportowe emocje i spędzić czas z rodziną, szczególnie że na uczestników czekać będzie wiele dodatkowych atrakcji. Gdzie dokładnie powstała strefa? Jak do niej wejść?

Strefa Kibica w Warszawie - gdzie powstała?

W niedzielę, 16 czerwca na błoniach PGE Narodowego ruszyła Warszawska Strefa Kibica. To w tym miejscu można wspólnie dopingować i przeżywać emocje towarzyszące sportowym zmaganiom Polaków podczas Euro 2024.

- Wiem, że wśród warszawianek i warszawiaków jest wielu fanów piłki nożnej, dlatego na wielkie sportowe emocje z udziałem naszej reprezentacji zapraszam do Warszawskiej Strefy Kibica. Oprócz transmisji meczów zaplanowaliśmy strefy wypoczynkowe i atrakcje dla dzieci. Otwieramy już w niedzielę o 12:00 - zapowiadał Rafał Trzaskowski.

Liczba miejsc w strefie jest ograniczona - na jej terenie jednocześnie może się znajdować maksymalnie około 10 tysięcy kibiców. Wydarzenie jest bezpłatne i nie wymaga generowania biletu wstępu.

Euro 2024. Warszawska Strefa Kibica - atrakcje

Transmisje meczów są wyświetlane na specjalnie przygotowanym telebimie, który zapewnia doskonały odbiór widowiska. Na kibiców czekają także strefy wypoczynkowe zorganizowane we współpracy z partnerami wydarzenia. Wśród atrakcji znalazło się m.in. malowanie buziek, dmuchańce dla dzieci czy mini boisko do piłki nożnej.

Do dyspozycji fanów piłkarskich zmagań są również liczne punkty gastronomiczne z ciepłymi i zimnymi przekąskami oraz napojami. Wszystko to w plenerze, na zielonych błoniach, sąsiadujących z największym stadionem w Polsce.

Euro 2024. Warszawska Strefa Kibica - harmonogram wydarzeń

Organizatorem Warszawskiej Strefy Kibica jest PGE Narodowy, a partnerami głównymi m.st. Warszawa oraz Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa. Pierwszy mecz w Warszawskiej Strefie Kibica był transmitowany 16 czerwca o godz. 15:00 - Polska zmierzyła się z Holandią. Kolejne spotkanie biało-czerwonych, tym razem z Austrią, zaplanowano 21 czerwca, na godz. 18:00. Trzeci mecz polskiej reprezentacji, w którym zmierzy się z Francją, odbędzie się 25 czerwca, także o godz. 18:00.

Warszawska Strefa Kibica na błoniach PGE Narodowego będzie czynna:

  • 16 czerwca 2024 (niedziela), od godz. 12:00 (mecz Polska-Holandia o godz. 15:00);
  • 21 czerwca 2024 (piątek), od godz. 15:00 (mecz Polska-Austria o godz. 18:00);
  • 25 czerwca 2024 (wtorek), od. godz. 15:00, (mecz Polska-Francja o godz. 18:00).

Zobacz także: Euro 2024. Strefy kibica w Warszawie. Gdzie oglądać mecze Polaków?

Quiz piłkarski przed Euro 2024. Rozpoznaj reprezentanta Polski

Pytanie 1 z 10
Ten zawodnik to kapitan reprezentacji Polski, który na co dzień występuje w FC Barcelona...
Mecz Polska - Ukraina. Hymny i doping kibiców na PGE Narodowym