Powstańcy w trakcie rehabilitacji

i

Autor: MPW Powstańcy w trakcie rehabilitacji

Ruszyła zbiórka na rehabilitację dla powstańców warszawskich. Każdy może pomóc bohaterom

2021-01-14 16:38

Jaki będzie rok 2021 dla powstańców warszawskich? Czego im tak naprawdę potrzeba? Przez pandemię pilnie potrzebują rehabilitacji w swoich domach! Bez niej zostaną unieruchomieni. Bohaterki i Bohaterowie 1944 r. proszą o wsparcie.

ESKA XD #014

Wstrzymano rehabilitację w Domu Wsparcia dla Powstańców Warszawskich

Przez pandemię koronawirusa wstrzymano rehabilitację w Domu Wsparcia dla Powstańców Warszawskich. W ich przypadku, brak sprawności ruchowej oznacza szybką utratę samodzielności. Z pomocą ruszyła Fudacja Sue Ryder, która rozpoczęła zbiórkę pieniędzy

Flagi państw. Czy rozpoznasz państwo po fladze? Sprawdź się! [QUIZ]

Pytanie 1 z 15
Spójrz na flagę i powiedz, jakie to państwo:
Flagi państw

"Na razie, akcja ma na celu pomóc 50 najbardziej potrzebującym powstańcom. Chodzi o to, żeby znalezieni przez nas specjaliści mogli przyjechać do domu naszych warszawskich bohaterów. Niestety potrzebujemy 170 tysięcy zł. żeby opłacić ich pracę. Fundacja może znaleźć fizjoterapeutów, którzy będą dojeżdżać do powstańców, ale nie ma pieniędzy żeby im za to zapłacić " - mówi Marcin Milczarski z Fundacji Sue Ryder.

Czytaj także: Stolica zaszczepi powstańców warszawskich! Zapewni im opiekę i bezpłatny transport

Pieniądze na domową rehabilitację dla powstańców należy wpłacać za pośrednictwem portalu "się pomaga". Zbiórka trwa do końca stycznia.

„Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!"