Kanał Żerański

i

Autor: www.google.com/maps Kanał Żerański

SAMOCHÓD W KANALE ŻERAŃSKIM - sprawę bada policja

2021-10-11 13:33

W nocy z niedzieli na poniedziałek (10-11.10) policja dokonała zaskakującego odkrycia - w Kanale Żerańskim zatopił się samochód osobowy. Jak auto znalazło się w wodzie? Czy wewnątrz ktoś był? O tym w dalszej części artykułu.

Samochód w Kanale Żerańskim - takiego odkrycia dokonali warszawscy policjanci. Stało się to w nocy z niedzieli, 10.10, na poniedziałek, 11.10. Samochód musiał znaleźć się pod wodą tuż przed tym, gdy znaleźli go funkcjonariusze. Mundurowi zauważyli bowiem pojazd tylko dzięki świecącym spod wody światłom. Na miejsce przyjechała straż pożarna, która pomogła w wyciągnięciu samochodu. Jak podaje polsatnews.pl, który donosi o zdarzeniu, za pomocą haka i specjalnej wyciągarki wydobyto z Kanału Żerańskiego czarną osobówkę marki BMW. W całej akcji brali też udział nurkowie, których zadaniem było sprawdzić, czy ktoś jest wewnątrz auta.

Potyczka jelenia z wilkiem. Nadleśnictwo Szczytno opublikowało wyjątkowe nagranie

Tajemnicza sprawa samochodu w Kanale Żerańskim

W samochodzie - co potwierdzili nurkowie - na szczęście nikogo nie było. Zagadką pozostaje jednak to, dlaczego auto znalazło się w wodzie i do kogo należało. Ustaleniem tych dwóch rzeczy zajmuje się warszawska policja. 

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!