zdjęcia

Sanah zachwyciła na koncercie w Warszawie! PGE Narodowy wypełniony po brzegi

Sanah to aktualnie jedna z najpopularniejszych polskich artystek. Nie dziwi więc, że w piątkowy wieczór na PGE Narodowym w Warszawie pojawiły się tłumy jej fanów. Wesoły i wzruszający, taki był koncert w ramach trasy "Uczta nad ucztami". Niespodzianką były gwiazdy, które wystąpiły razem z Sanah. Duże wrażenie zrobiła scena, której tłem był wielki, multimedialny ekran. Zobaczcie zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia.

"Przed wami uczta wielopiętrowa, uczta nad ucztami. Uczta dźwiękowa oraz uczta wizualna przygotowana przez najwybitniejszą artystkę i szefową" - zachęcał z wielkiego ekranu na początku koncertu Robert Makłowicz, słynny kucharz, który jak mało kto, zna się na dobrym ucztowaniu. Nie były to puste słowa - razem z Sanah na scenie gościnnie pojawili się Muniek Staszczyk, Tomasz Kot, Grzegorz Turnau, Vito Bambino i Dawid Podsiadło. Wydarzenie przepełnione było efektami specjalnymi - było głośno i kolorowo.

Koncert Sanah w Warszawie

Bilety na koncert Sanah (właśc. Zuzanna Irena Grabowska z domu Jurczak) w Warszawie sprzedały się błyskawicznie, stadion wypełnił się niemal po brzegi. Publiczność zdominowana była przez młodych ludzi, którzy pokochali Sanah za takie utwory jak "Szampan", "Ale jazz!", "Najlepszy dzień w moim życiu", czy najnowszy "Marcepan". Koncert był przepełniony radością, a momentami wzruszający. Sanah kolejny raz udowodniła, że mimo zawrotnej kariery pozostała skromną, sympatyczną i autentyczną artystką.

Zobaczcie zdjęcia z koncertu Sanah w Warszawie.