Zakupy

Shein otworzy w Warszawie sklep pop-up. Pierwszy taki punkt w Polsce

2024-05-17 9:43

Shein cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Mimo kontrowersji wokół fast fashion, wpływy marki, również wśród konsumentów nad Wisłą, wciąż rosną. Co ciekawe, już wkrótce klienci będą mogli odwiedzić w Warszawie pierwszy sklep pop-up Shein. Gdzie będzie zlokalizowany i od kiedy?

Pierwszy stacjonarny sklep tymczasowy Shein w Warszawie - gdzie i kiedy zostanie otwarty?

Shein planuje otworzyć w Warszawie pierwszy w Polsce pop-up store, czyli sklep tymczasowy. Jego otwarcie odbędzie się już w piątek, 17 maja na pierwszym piętrze Galerii Młociny.

Klienci będą mogli odwiedzać punkt w godz. 10:00-21:00 do 22 maja i znaleźć w nim produkty z nowej kolekcji. Pięciodniowy event mają urozmaicić zaplanowane już atrakcje.

- Od początku istnienia Shein celem marki jest sprawienie, aby każdy mógł korzystać z mody bez ograniczeń, np. finansowych. Otwarcie pierwszego w Polsce sklepu typu pop-up jest kolejnym już działaniem realizującym naszą strategię demokratyzacji mody. Jesteśmy szczęśliwi, że po raz pierwszy polscy konsumenci będą mogli zapoznać się z naszym asortymentem stacjonarnie - powiedział cytowany przez portal Wirtualne Media Marion Bouchut, dyrektor komunikacji na rynek europejski w Shein.

Galerie i centra handlowe w Warszawie - zobacz zdjęcia:

Tańczące z promocjami 09.05.2024