Siatkarski hit w Warszawie! Projekt zagra z mistrzem Polski już 15 października!

i

Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

Siatkarski hit w Warszawie! Projekt zagra z mistrzem Polski już 15 października!

2021-10-11 15:35

Hit kolejki PlusLigi w Warszawie! Już w piątek 15 października o godz. 20:30 w hali COS Torwar Projekt Warszawa zmierzy się z mistrzem Polski – Jastrzębskim Węglem w meczu trzeciej kolejki siatkarskiej ekstraklasy. Dla stołecznych siatkarzy będzie to pierwszy mecz z jednym z faworytów do medalu.

Czas na hit trzeciej kolejki PlusLigi w Warszawie! Już 15 października stołeczni kibice będą mogli obejrzeć siatkówkę na najwyższym poziomie. W piątek o godz. 20:30 w hali COS Torwar Projekt Warszawa podejmie mistrza Polski – Jastrzębski Węgiel.

Mistrzowie Polski nie tylko utrzymali większość składu, ale nawet go wzmocnili w tym sezonie. Barwy Jastrzębskiego Węgla reprezentują mistrzowie olimpijscy – Benjamin Toniutti, Stephen Boyer i Trevor Clevenot. Dodatkowo w najlepszej drużynie zeszłego sezonu wystąpi także reprezentant Polski i brązowy medalista mistrzostw Europy – Tomasz Fornal.

W Projekcie również nie zabraknie reprezentantów Polski i największych gwiazd PlusLigi. Trzon składu warszawskiej drużyny stanowią kapitan Andrzej Wrona, Piotr Nowakowski, Bartosz Kwolek oraz Damian Wojtaszek. Takie nazwiska dają gwarancję niezwykłych sportowych emocji i spektakularnych akcji.

W piątek wielkie widowisko w Torwarze będą współtworzyć także najlepsi na świecie kibice, którzy powrócili do hal po półtorarocznej przerwie. Bądź z nami 15 października w hali Torwar i wspólnie stwórzmy siatkarskie święto na najwyższym poziomie!

Bilety kupicie TUTAJ.

Potyczka jelenia z wilkiem. Nadleśnictwo Szczytno opublikowało wyjątkowe nagranie

Najśmieszniejsze nazwy potraw - zgadniesz czym są?

Pytanie 1 z 16
Gzik to...