Gwizdek

i

Autor: pixabay.com Gwizdek

SKANDAL W OTWOCKU: pod wpływem narkotyków prowadził zajęcia sportowe dla dzieci! Instruktor zatrzymany

2022-02-11 8:13

Policjanci z Otwocka zatrzymali 38-letniego instruktora, który opiekował się grupą dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Jak wstępnie ustalili śledczy 38-latek prowadził zajęcia pod wpływem narkotyków - najprawdopodobniej amfetaminy.

Szokujący incydent w Otwocku

Do zdarzenia doszło we wtorek w Otwockim Klubie Sportowym. 38-letni instruktor opiekował się 14 dzieci w wieku do 8 do 12 lat. Według informacji, do których dotarła PAP mężczyzna został zatrzymany przez policję, ponieważ zajęcia miał prowadzić najprawdopodobniej pod wpływem narkotyków.

Informację o zatrzymaniu potwierdziła PAP rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Otwocku sierż. sztab. Paulina Harabin. "Mężczyzna został zatrzymany we wtorek w trakcie prowadzonych przez niego zajęć sportowych z grupą dzieci" - powiedziała policjantka. "Jak wstępnie ustalono, mężczyzna w chwili zatrzymania był pod wpływem narkotyków" - podkreśliła sierż. sztab. Paulina Harabin.

Cała Polska smaży pączki dla Wiktorka

Grozi mu do 5 lat więzienia

Z kolei rzeczniczka Prokuratury Okręgowej Warszawa Praga Katarzyna Skrzeczkowska poinformowała PAP, że 38-latek usłyszał w środę zarzuty. "Mężczyźnie postawiono zarzut z art. 160 par 2 kk. (narażenie człowieka na niebezpieczeństwo - PAP). Zastosowano wobec niego dozór policji" - przekazała prokurator Skrzeczkowska. "Tester wskazał, że mężczyzna był pod wpływem substancji psychotropowych. W związku z tym pobrano krew do dalszych badań" - dodała prokurator. Za zarzucany czyn może mu grozić od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.

Źródło: PAP

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!