zakupy

Sklepy Żabka 1 listopada 2023. Godziny otwarcia we Wszystkich Świętych

2023-11-01 13:17

Żabka 1 listopada - w środę wypada uroczystość Wszystkich Świętych. 1 listopada to dzień ustawowo wolny od pracy, w który obowiązuje zakaz handlu. Ale nie wszystkie sklepy będą zamknięte. Otwarte będą w większości Żabki. Jak będą działać sklepy Żabka 1 i 2 listopada 2023 roku?

Żabka 1 listopada 2023. Godziny otwarcia sklepów w środę

Środa 1 listopada 2023 to święto. Tego dnia w Polsce obowiązuje zakaz handlu. Sklepy będą zamknięte, ale z wyjątkami. 1 listopada 2023 w większości czynne będą Żabki. Sklepy Żabka 1 listopada będą czynne jednak w innych godzinach niż standardowo (6-23). Decyzja o otwarciu Żabki i jej godziny otwarcia to indywidualna decyzja franczyzobiorcy, czyli prowadzącego sklep. 1 listopada Żabki będą otwarte np. w nietypowych godzinach: 11:00-19:00 lub dłużej. Przez całą dobę czynne są Żabki Nano, czyli sklepy bezobsługowe.

Żabka Drive w Piasecznie. Nie trzeba wychodzić z samochodu, żeby zrobić zakupy

1 listopada zakupy będzie można zrobić jeszcze np. na stacjach paliw.

Żabka 2 listopada. Godziny otwarcia w czwartek po Wszystkich Świętych

Czwartek 2 listopada to już zwykły dzień roboczy. 2 listopada Żabki będą czynne w standardowych godzinach, czyli od godziny 6 do godz. 23.

Sklepy Żabka

Żabka liczy już 10 tysięcy sklepów w całej Polsce (w samej Warszawie jest ponad 900 sklepów). Żabka to sieć małych i wygodnych sklepów, każdego dnia odpowiadająca na potrzeby milionów klientów. Przez 25 lat obecności na polskim rynku firma ugruntowała pozycję lidera segmentu modern convenience. Ideą funkcjonowania sieci jest bliskość i wygoda Klientów, którzy mogą zrobić szybkie zakupy, skorzystać z bogatego pakietu usług czy zjeść szybką przekąskę na ciepło serwowaną w ramach Żabka Café.

Pierwsza taka Żabka w Polsce. Będzie bardzo nietypowa