Spotkanie z Julią Żugaj w Promenadzie. Ogromne kolejki i rozgoryczone fanki

i

Autor: fot. @juliazugaj/TikTok, @atriumpromenada/TikTok

Z Warszawy

Ogromne kolejki i skandujące fanki. Tak wyglądało spotkanie z Julią Żugaj w Promenadzie

2024-04-22 14:36

W sobotę, 20 kwietnia fanki i fani Julii Żugaj mieli okazję spotkać swoją idolkę w Atrium Promenada. Na wydarzenie przyszły tłumy, a kolejki ciągnęły się przez całą galerię. Szczegóły poprzednich spotkań z influencerką rozniosły się szerokim echem w Internecie. Czy tym razem też tak było?

20 kwietnia, w godzinach 12:30-15:00, Promenadę odwiedziła Julia Żugaj. Spotkanie odbyło się obok salonu Empik. Wydarzenie przyciągnęło ogromną liczbę osób, które były bardzo zdeterminowane, aby spotkać swoją idolkę. Julia Żugaj jest bowiem jedną z topowych polskich influencerek, a jej zasięgi liczone są w milionach.

Długie kolejki i wyjątkowa okazja na spotkanie Julii Żugaj

W planie spotkania z Julią Żugaj były wywiad oraz koncert. Można było także podjeść do idolki, uściskać ją i zrobić sobie z nią zdjęcia. Do influencerki ustawiła się kolejka, która rozciągała się daleko za sceną. Fani byli bardzo podekscytowani możliwością poznania idolki, jednak wiele wskazuje na to, że nie każdemu się to udało.

W Internecie można trafić zarówno na szczęśliwe fanki Julii, jak i te, które nie kryły swojego żalu, bo nie spotkały swojej idolki. Na jednym z nagrań udostępnionych na TikToku, można zobaczyć osoby, które stojąc w kolejce, skandowały: "dajcie wejść!". Okazało się, że w kolejkach czekało tak dużo osób, że nie byłoby to możliwe, aby każda fanka mogła spotkać Julię Żugaj. Ponadto spotkanie zostało zaplanowane na niecałe trzy godziny.

Kim jest Julia Żugaj?

Julia Żugaj to youtuberka, influencerka i tiktokerka. Była uczestniczką projektu "Team X". W październiku 2022 r. wydała minialbum "Miłostki", w ramach współpracy z Unity Records, który promowała w trakcie trasy koncertowej.

"Trójkąt bermudzki" w Warszawie - zobacz zdjęcia:

Czy Robert Lewandowski jest Żugajką? Julia Żugaj odpowiada!