Straż miejska organizuje konkurs na mistrza parkowania. Wybiorą go internauci

i

Autor: Pixabay Straż miejska organizuje konkurs na mistrza parkowania. Wybiorą go internauci

Straż miejska organizuje konkurs na mistrza parkowania. Wybiorą go internauci

2021-09-07 15:46

Nie umiesz parkować? Miej się na baczności, bo możesz zostać gwiazdą Internetu. Stołeczna straż miejska wznawia konkurs "Mistrzowie Parkowania". Każdego miesiąca funkcjonariusze opublikują w sieci zdjęcia kierowców łamiących przepisy. Najgorszego z parkujących wybiorą internauci w specjalnym głosowaniu.

"Mistrzowie Parkowania" wracają

Nie umiesz parkować? Teraz zostaniesz gwiazdą Internetu! Stołeczna straż miejska wznawia akcję pod hasłem "Mistrzowie Parkowania". Każdego miesiąca funkcjonariusze będą publikować zdjęcia najgorzej zaparkowanych samochodów, a zwycięzcę wybiorą internauci.

Promyk nadziei / Elif / Kozacka miłość. Gwiazdy seriali PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #30

- To są wyjątkowe przykłady bezmyślności kierowców, którzy parkują swoje pojazdy w takich miejscach, które nie tylko zagrażają w ruchu drogowym, ale przede wszystkim przeszkadzają mieszkańcom - mówi rzecznik stołecznej straży miejskiej, Sławomir Smyk.

Mistrzowie parkowania w stolicy

Mistrzowie parkowania to codzienność - przekonują mieszkańcy Warszawy.

- Niech pan zobaczy, jak tutaj parkują, na chodniku może niech jeszcze stanie. Za takie parkowanie, to ja bym mandaty dawał.

- Najgorsza sytuacja z mistrzami parkowania jest taka, kiedy parkują na liniach, które są wyznaczone w miejscu parkingowym. Wtedy miejsce kolejne jest już zajęte - mówią warszawiacy.

Psychotest. Czy jesteś zazdrosna/zazdrosny?

Pytanie 1 z 7
Jak często kłócisz się z partnerem/partnerką o inne osoby?

W zeszłym roku stołeczni strażnicy miejscy blisko 11 tys. razy założyli blokady na koła.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!