Stadion Narodowy

i

Autor: Lukas Plewnia flickr.com Stadion Narodowy

STREFA KIBICA na Stadionie Narodowym 19.06 - czy będzie podczas innych innych meczów?

2021-06-11 14:50

19 czerwca zobaczymy prawdopodobnie najbardziej emocjonujący mecz Polaków na ERUO 2020! W tym spotkaniu zmierzymy się z reprezentacją Hiszpanii. Specjalnie na to spotkanie utworzona zostanie strefa kibica na Stadionie Narodowym. Czy mieszkańcy i mieszkanki Warszawy będą tam oglądać również pozostałe starcia Biało-Czerwonych? Przeczytacie o tym w naszym artykule.

Strefa kibica na Stadionie Narodowym powstanie specjalnie na mecz Polska - Hiszpania 19.06. Będzie to drugie starcie Biało-Czerwonych na EURO 2021. Nasza narodowa reprezentacja piłki nożnej wybiegnie na murawę Estadio La Cartuja w Sewilli. Spotkaniem emocjonować będziemy się nie tylko przed telewizorami, ale też w wielu strefach kibica w całym kraju. Ta na Stadionie Narodowym w Warszawie będzie największa. Przy aktualnych limitach (50% obłożenie), na trybuny za wejdzie po okazaniu darmowego biletu około 30 tysięcy osób, by oglądać mecz Polska - Hiszpania na czterech wielkich telebimach. Oprócz tego planowane są tam występy artystów przed spotkaniem. Ponadto, korzystając z okazji, kibice będą mogli zaszczepić się jednodawkowym preparatem Johnson & Johnson. Trzeba przyznać, że zapowiedzi dotyczące strefy kibica na Narodowym robią wrażenie! Pojawia się jednak pytanie, czy zostanie zorganizowana na inne spotkania reprezentacji Polski?

Kasza - dlaczego warto ją jeść? Rodzaje kasz
Sonda
Czy Polska wygra EURO 2021?

Strefa kibica na PGE Narodowym dopiero na drugi mecz Polaków

Strefa Kibica powstanie dopiero na nasze drugie spotkanie grupowe. Pierwszym, jakie rozegramy na EURO 2020 jest mecz Polska - Słowacja 14.06. Ten będziemy oglądać tylko na telewizorach i w innych strefach kibica. Dopiero 19 czerwca warszawiacy i warszawianki będą mogli wejść na stadion, by kibicować naszym. czy tę możliwość dostaną też na mecz Szwecja - Polska 23.06?

Sprawdźcie też strefę kibica na eska.pl - najświeższe informacje o EURO 2021.

Mecz Szwecja - Polska - czy powstanie strefa kibica na Narodowym? Słowa Anny Krupki budzą nadzieję

Narodowa Strefa Kibica, która powstanie przy okazji meczu Polska - Hiszpania, to pierwsze wydarzenie całostadionowe na PGE Narodowym od czasu wprowadzenia obostrzeń. Szczegóły dotyczące funkcjonowania strefy kibica 19 czerwca podała podczas zorganizowanej tam konferencji prasowej, wiceminister kultury, dziedzictwa narodowego i sportu. Anna Krupka powiedziała między innymi: To będzie inauguracja wspólnego, radosnego kibicowania. Czy możemy liczyć na to, że strefa kibica na PGE Narodowym będzie otwarta również podczas meczu Szwecja - Polska 23.06? Kontynuując wypowiedź dla mediów Anna Krupka przyznała, że jeśli formuła strefy kibica na Narodowym się sprawdzi, niewykluczone będzie zorganizowanie jej kolejny raz. Oznacza to, że mieszkańcy i mieszkanki Warszawy mogliby obejrzeć tam mecz ze Szwecją, a być może i inne ważne spotkania EURO 2021. Trzymajmy więc kciuki, by wszystko się udało!