Świąteczne wagony metra 2021 - jak będą wyglądały? To wspaniała niespodzianka! [ZDJĘCIA]

i

Autor: https://www.facebook.com/metro.warszawa/photos/pcb.4054505941318284/4054502967985248/ Zdjęcie poglądowe

Świąteczne wagony metra 2021 - jak będą wyglądały? To wspaniała niespodzianka! [ZDJĘCIA]

2021-11-25 12:06

Nadchodzą święta Bożego Narodzenia! W domach już niebawem będziemy stroić choinki. Na wielkie obchody przygotowuje się również miasto. Jak co roku na ulicach miast rozbłyśnie niebawem świąteczna iluminacja. Ale to nie wszystko! Wielką niespodziankę szykuje również warszawskie metro. Jak w tym roku zmienią się wagony? Mamy zdjęcia!

Boże Narodzenie 2021 będzie z pewnością niezwykłe. W tym roku będziemy mogli spędzić czas z naszymi bliskimi i cieszyć się prezentami. Synoptycy zapowiadają również, że możliwe są spore opady śniegu! Przygotowania do świąt podjęła również stolica. Warszawskie metro jak co roku wypuści specjalne wagony pociągów, które wyglądają po prostu obłędnie! Co zobaczymy?

Świąteczne Metro 2021 - jak wygląda?

Na zdjęciach, które pojawiły się w mediach społecznościowych możemy zauważyć kolorowe barierki, które przypominając nieco cukrowe laski. Ponadto pojawiły się kolorowe naklejki, śnieżynki i inne klimatyczne dodatki. Takie metro warto uwiecznić na fotografii!

Świąteczne Metro 2021 - od kiedy na trasie?

Świąteczne wagony będzie można spotkać kilka razy dziennie już w grudniu. By na takie trafić przyda się odrobina szczęścia. Ale efekt będzie piorunujący!

Na cmentarzu w Łapach (woj. podlaskie) stanęły regały na używane znicze do ponownego wykorzystania

QUIZ. Granice Polski i ich tajemnice

Pytanie 1 z 12
Na początek coś łatwego. Z iloma krajami Polska dzieli lądowe granice?