Stadion PGE Narodowy

i

Autor: Lukas Plewnia flickr.com Stadion PGE Narodowy

ŚWIĘTO PIŁKI NOŻNEJ na PGE Narodowym - bilety, data i atrakcje futbolowej imprezy w Warszawie

2021-10-06 15:46

Tego dnia stadion PGE Narodowy stanie się miejscem spotkania wszystkich fanów i fanek futbolu. Święto Piłki Nożnej to wiele atrakcji, spośród których wymienić należy chociażby mecz Orłów Engela przeciwko członkom parlamentu. Kiedy odbywa się święto? Czy wstęp jest biletowany? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w artykule.

Święto Piłki Nożnej na PGE Narodowym to coś, czego nie mogą przegapić wielbiciele i wielbicielki futbolu! Wybudowany na okoliczność piłkarskich mistrzostw Europy 2012 stadion to dziś integralna część krajobrazu Warszawy. Arena, która stanęła w miejscu Stadionu Dziesięciolecia, gościła już nie tylko najlepsze reprezentacje i kluby piłkarskie, ale też gwiazdy muzyki, jak Ed Sheeran i Beyoncé. Nie można sobie wyobrazić lepszego miejsca na zorganizowanie Święta Piłki Nożnej. Podczas tej imprezy PGE Narodowy zyska też oficjalnego patrona. W dalszej części artykułu dowiecie się, kiedy jest Święto Piłki Nożnej i jakie atrakcje zaplanowano.

Tomaszewski krytykuje Sousę

Kiedy jest Święto Piłki Nożnej?

Całą imprezę zaplanowano na niedzielę, 10 października. Warto dodać, że dzień wcześniej na PGE Narodowym odbędzie się mecz Polska - San Marino.

Atrakcje Święta Piłki Nożnej 10 października

Organizatorzy zapowiedzieli wiele atrakcji dla wszystkich, którzy 10 października przyjdą na PEG Narodowy. Zaplanowano między innymi pokaz Teqballu w biznes klubie stadionu, turniej piłkarski drużyn dziecięcych szkółek PGE, pokazowy mecz Kadra Jerzego Engela - Polscy Parlamentarzyści, spotkanie z Bielikiem - maskotką reprezentacji Polski oraz warsztaty, animacje i zabawy sportowe dla najmłodszych.

Szczególnie ważnym punktem święta będzie zaś ceremonia oficjalnego ogłoszenia patrona stadionu PGE Narodowy - Kazimierza Górskiego. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Święto Piłki Nożnej - BILETY

Wszystkie atrakcje Święta Piłki Nożnej są bezpłatne! Aby jednak 10 października wejść na teren stadionu, trzeba będzie pobrać darmową wejściówkę. Start dystrybucji 7 października o godz. 12.00 na stronie www.swietopilkinoznej.pl/bilety. Więcej informacji na temat Święta Piłki Nożnej znajdziecie tutaj.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!