Wielki wzrost zakażeń na Mazowszu! Będzie więcej łóżek dla pacjentów z COVID-19

i

Autor: Pixabay Wielki wzrost zakażeń na Mazowszu! Będzie więcej łóżek dla pacjentów z COVID-19

SZOKUJĄCA wypowiedź ratownika: "Panie ja się duszę! Panie pomocy bo umieram!"

2021-03-15 11:44

"Pan Kazimierz nie był nieśmiertelny. Pan Kazimierz umarł niecałe 2 godziny po wypowiedzeniu błagania o pomoc" - napisał o pacjencie, który negował pandemię, jeden z ratowników medycznych. Oto szokujący wpis ratownika medycznego!

Choć pandemia zbiera żniwo wciąż nie brakuje osób, które negują jej istnienie. Jeden z ratowników medycznych zamieścił szokujący wpis w mediach społecznościowych. Opisał swój dzień pracy, historię jednego pacjenta oraz obserwację społeczeństwa, które bagatelizuje zagrożenie. Choć wśród komentarzy nie brakuje słów wsparcia są też i głosy, według których pandemia... nie istnieje.

Wyjechałem z mojej stacji o 7:15. Od tego czasu nie wychodzę z karetki. Sikam do worka bo trochę wstyd pod drzewko w...Opublikowany przez Michała Gościńskiego Niedziela, 14 marca 2021

Dziś w Polsce odnotowano blisko 11 tys. nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Najwięcej było ich w województwie mazowieckim (2311), śląskim (1247) i pomorskim (1100).

Swoje zaniepokojenie obecną sytuacją wyraził w poniedziałek Minister Zdrowia Adam Niedzielski. Przypomniał, że w porównaniu z ubiegłym tygodniem, kiedy w poniedziałek liczba nowych zakażeń wyniosła około 6 tysięcy przypadków, jest to ogromna różnica.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Rozpoczął się proces pirata drogowego z ulicy Sokratesa
Sonda
Chciałbyś móc żyć z prowadzenia swojego kanału na YouTube?