zdjęcia

Tajemnicze wózki Auchan. Wiemy, co było w środku. To kupili klienci w Warszawie

2024-05-09 8:15

Tajemnicze wózki to nowa akcja promocyjna sieci Auchan. 12 kwietnia o godz.13 we wszystkich 70 hipermarketach Auchan w Polsce pojawiły się wózki sklepowe owinięte czarną folią z zagadkowym towarem w środku, który można było kupić 66 proc. taniej. Klienci kupowali "w ciemno". Byliśmy w hipermarkecie Auchan przy ul. Jubilerskiej w Warszawie, zobaczcie w galerii, jaki towar zawierały przecenione wózki. Już wiadomo, że Auchan planuje kolejne akcje "Tajemniczy wózek".

Jak przekazali przedstawiciele Auchan, pilotaż akcji "Tajemniczy wózek" cieszył się ogromną popularnością wśród klientów. - Przygotowaliśmy wówczas 100 wózków, które zawierały łącznie ponad 1000 produktów. Akcja spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem konsumentów - wszystkie wózki zostały sprzedane w rekordowym czasie 40 minut! Co ciekawe, najszybciej sprzedały się wózki o najwyższej wartości. Po tak dobrym przyjęciu tej inicjatywy zdecydowaliśmy się na rozszerzenie akcji na całą Polskę - powiedział Frederic Valet, dyrektor Marketingu w Auchan Polska.  

Auchan, Tajemniczy wózek. Co było w środku? Mamy zdjęcia wózków

W piątek, 12 kwietnia we wszystkich 70 hipermarketach Auchan pojawiło się 7 tys. tajemniczych wózków. Akcja ruszyła o godz. 13:00 i będzie obowiązywała do godz. 16 lub do wyczerpania zapasów.

Byliśmy w hipermarkecie Auchan przy ul. Jubilerskiej w Warszawie, zobaczcie w galerii, jaki towar zawierały przecenione wózki. Cena wózków w tym sklepie oscylowała wokół 100-200 zł. 

W komunikacie prasowym sieci napisano o "różnorodnych artykułach przemysłowych, takich jak produkty małego AGD, dekoracje i tekstylia domowe, artykuły ogrodnicze, zabawki, sprzęt sportowy, produkty do majsterkowania i wiele innych". Zawartość wózków jest niespodzianką dla klientów, a ich wartość wynosi odpowiednio 300 zł, 400 zł i 500 zł. Każdy z nich można kupić z rabatem co najmniej 66 proc. - przekazano. Auchan planuje kolejne akcje "Tajemniczy wózek".

Tajemnicze wózki w Auchan! Klienci kupują „kota w worku”. Co jest w środku?