Z kraju

Tak mieszkają Robert Biedroń z partnerem. Wkrótce czeka ich przeprowadzka?

2024-06-17 15:02

W ostatnich wyborach do Europarlamentu Robert Biedroń obronił swój mandat i będzie dalej pracował jako europoseł. Czy w związku z wygraną polityk będzie musiał się przeprowadzić? Opublikowane przez lidera Nowej Lewicy na Instagramie zdjęcie może sugerować nadchodzące zmiany.

Polityk niejednokrotnie podkreślał w wywiadach, że jego ulubioną częścią Warszawy jest Ochota. Polityk jest dumny z tego, że wraz ze swoim partnerem Krzysztofem Śmiszkiem mieszkają właśnie w tej dzielnicy. Lider Nowej Lewicy jest miłośnikiem biegania, a jego ulubionym miejscem do uprawiania sportu jest Park Szczęśliwicki.

Jak mieszka Robert Biedroń? Polityk pokazuje swoje cztery kąty na Instagramie

Ostatnio na swoim Instagramie Robert Biedroń opublikował zdjęcie, na którym widzimy uśmiechniętego polityka, tuż za którym znajdują się kartony. Zdjęcie może wskazywać, że lidera Lewicy czekają duże zmiany.

Obecne mieszkanie Biedronia znajduje się na Starej Ochocie. Polityk urządził swoje cztery kąty w stonowanej kolorystyce, dominują w nich szarości i beże. Elementem, który przełamuje barwy mieszkania, jest fragment ściany z czerwonej cegły. Szczególną uwagę przykuwają klasyczne meble, a szczególnie wypełniony książkami biały regał.

EXPRESS BIEDRZYCKIEJ - Robert Biedroń